Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok legtobbszor mi fog meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok legtobbszor mi fog meg egy pasiban?

Figyelt kérdés
Kort is ha lehet:)

2015. júl. 29. 14:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy biztos, ha egy férfi alacsony és ocsmány, akkor semmi nem fog meg egy lányt benne, azért, mert az alacsonyság és ocsmányság olyan taszító erővel bír, amit egy lány sem tud figyelmen kívül hagyni.
2015. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A mosolya, a kisugárzása, nagyon meg tud fogni ha valaki önmagát adja, őszinte, érdeklődő, nyitott a világ dolgaira, na és persze rám. :) Fontos, hogy nőnek érezzem magam mellette, megbízható legyen, jól érezzem magam vele, el tudjunk beszélgetni, hülyéskedni, na és persze fontos, hogy a szex is működjön. Röviden és tömören ennyi, de kisregényt tudnék írni erről.. lehet nagyok az elvárásaim és ezért nem találtam meg a megfelelő férfit eddig, de majd idővel hátha.. :)


22N

2015. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ha még sosem beszéltem vele, és életemben először látom akkor mindenképp a szeme

ha egyébként ismerjük egymást, akkor a legfontosabb, hogy jó érezzem magam a társaságában, és még ha egy rossz napon vagyok túl, akkor se kelljen azon gondolkodnom, hogy megjátsszam a mindig tökéletes nőt, hanem elviselje a rossz kedvem, fáradtságom is

24/N

2015. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 era121416 ***** válasza:
A fogsora a haja meg hogy hogy dudorodik a nadrága.;))))
2015. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Barabás Sára válasza:
Egy pasiban nekem a legelső a szeme. Imádom a sötét kék szemű fiúkat, barna hajjal. A második a feneke. Szerintem király ha jó segge van egy srácnak. Mivel én alacsony vagyok, nem hiszem, hogy mellém magas pasi illene, de sajna imádom őket. Belsőben szerintem az ízléses humor, segítő készség nagyon fontos. És az sem ártana ha szeretne. :D
2015. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!