Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, melyik a kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik a kevésbé visszataszító egy pasiban? Ha nagyon szőrös vagy ha teljesen csupasz?

Figyelt kérdés
Bocsi, nem tudtam milyen kategóriába írni. Namost én egy nagyon szőrös ember vagyok és nagyon zavar. Nyilván, ahol tudok pengével kezelni, ott meg is teszem (arc, hónalj, bikivonal). Viszont a lábam, seggem, mellkasom nem merem leborotválni, mert ha úgy fog szúrni, mint a fent említett testrészek, akkor az egész testem viszketni fog. Ráadásul az életemet is megunom, mire leborotválom magam. Tehát arra gondoltam, hogy elmegyek és gyantáztatok vagy lézeresen leszedetem. Az mennyire vonzó vagy éppen visszataszító, ha egy pasi teljesen szőrtelen (haj kivételével)? Vagy az jobb, ha meghagyom magam szőrösnek? Kondizom, de még nem vagyok kigyúrva. 19/F
2015. júl. 15. 16:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Nekem tetzsik,ha egy pasi szőrös. Legyél ápolt,de nem kell csupasz csigának lenni.
2015. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem legyen csupasz. Az én párom pl az alkarján és a lábán/hasa alján kivül mindenhol leborotválja magát.. Tökéletes :)
2015. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
A szőrös test 1000x jobb, a teljesen csupasz nem valami férfias.
2015. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez megint relatív.. neked az jön be ha szőrős, nekem nem.. Ez hívják úgy, h más igények :) Tolerancia, stb :)
2015. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A kettő között. Pl. szőrtelen hónalj, kar láb, intim terület, na az visszataszító.


De pl a hát, fenék nembaj ha szőrtelen, sőt. Mellkason sem, de ha ott is erős, akkor egy ritkítás nem árt.


De teljesen csupaszt ne...

2015. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Szőrős hónalj? Hol éltek? A 60s években ? :D
2015. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő tetszik, a pasira hagyom, hogy ő hogyan akarja hordani, mivel az ő teste, szóval ez az ő döntése is. :)
2015. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hú, de megosztóak a vélemények. Az lenne egyébként a legjobb, ha a kettő között lennék: szőrös, de csak enyhén. Sajnos én nagyon szőrös vagyok. Kb. mint Sacha Baron Cohen a Boratban. Kép, ha valaki nem ismerné (csak erős idegzetűeknek :D): [link] A has még nem ennyire durva, de a láb sajnos igen. És a fenék meg ugyanolyan, mint a láb.


Egyébként a hónaljat meg az intim területet szerintem a higiénia miatt is érdemes borotválni. Én legalábbis azért csinálom. Még jöhetnek válaszok. :)

2015. júl. 15. 17:21
 9/19 anonim ***** válasza:
Csupasz karok és lábak nem tetszik egy férfin,de a többi testrészein legyen tök rövid v csupasz.
2015. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ez már megint nagyon a két véglet.


Ha a kettő közül kell választani, akkor inkább legyen nagyon szőrös. Nekem nem tetszik egy férfin a teljesen csupasz, kar, láb, mellkas!

2015. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!