Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, melyik a kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik a kevésbé visszataszító egy pasiban? Ha nagyon szőrös vagy ha teljesen csupasz?

Figyelt kérdés
Bocsi, nem tudtam milyen kategóriába írni. Namost én egy nagyon szőrös ember vagyok és nagyon zavar. Nyilván, ahol tudok pengével kezelni, ott meg is teszem (arc, hónalj, bikivonal). Viszont a lábam, seggem, mellkasom nem merem leborotválni, mert ha úgy fog szúrni, mint a fent említett testrészek, akkor az egész testem viszketni fog. Ráadásul az életemet is megunom, mire leborotválom magam. Tehát arra gondoltam, hogy elmegyek és gyantáztatok vagy lézeresen leszedetem. Az mennyire vonzó vagy éppen visszataszító, ha egy pasi teljesen szőrtelen (haj kivételével)? Vagy az jobb, ha meghagyom magam szőrösnek? Kondizom, de még nem vagyok kigyúrva. 19/F
2015. júl. 15. 16:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a szőr. Az a legjobb, ha csak kevés van belőle. De ha választani kell, akkor legyen inkább teljesen csupasz, mint nagyon szőrös. De mindenkinek más tetszik, biztos sokan vannak a szőrpártiak is...
2015. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A szor csak egy tajekon tud szornyen zavarni, a haton.

Es inkabb legyen szoros egy pasi mint csupasz.

2015. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy amelyik nő nem szereti ha szőrös egy pasi, sőt, elvárja hogy tök csupaszra borotválja magát mindenhol, azokban a nőkben van leszbi hajlam, nagyobb eséllyel próbálják ki lánnyal, vagy csak simán a divat, és a média befolyása alatt élnek.
2015. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szőrős hónalj? Hol éltek? A 60s években ? :D"


Nem, csak mi nem a mai világban élünk, ahol a fiúk már lassan úgy néznek ki, mint egy lány. :D Nem csak szőrtelenek, de lassan már úgy is öltöznek.


A férfi szőrös, a fiú csupasz.


L

2015. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok időtök van ilyen hülyeségekkel foglalkozni.
2015. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
a parom szoros csak a nemi szervet borotvalja, csupasz nalam nem jon be
2015. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A kép, amit linkeltél, nem durva. Nekem az nem jön be, ha valakinek a háta/válla szőrös, de azt simán lehet gyantázni. Ha azt mondod, mellkas, láb olyan, mint a képen, has pedig még annyira sem, szerintem teljesen normális. Egy férfihoz kell egy kis szőr. Persze ha egyszer olyan nőd lesz, aki a feminin férfiakat szereti, még mindig tudsz gyantáztatni (a lézeres szőrtelenítés nem egyszeri alkalom, gondolom tudod, hogy folytonos utókezelés szükséges), de ha viszolyog a csupaszságtól, szőrt már nem tudsz visszaragasztani..
2015. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Inkàbb legyen egy pasi teljesen csupasz,még mindig vonzóbb mint egy majomember.
2015. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem régebben nem zavart a sok szőr, így össze is jöttem egy szőrös pasival. Aztán egyszer voltunk strandon, és előttem úszott, a hátán pedig úgy hullámzott a szőre a vízben, mintha haj lett volna... Hát nem tehetek róla, de nagyon gusztustalannak tartottam. Pedig tudom, hogy az ember nem tehet róla, hogy szőrös, és a hátat szőrteleníteni nagyon macerás, de az már tényleg nagyon durva volt... Arról nem is beszélve, hogy mikor feljött hozzám a lakásba, mindenhol a rengeteg szőre volt és szedegethettem össze utána. Na szóval inkább legyen csupasz. 24L
2015. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!