Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Mennyire szamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire szamit nektek egy pasiban a belső?

Figyelt kérdés
A pasim nagyon helyes, de kicsit másképp látja a világot.... 22 eves de nem szeret bulizni, folyton velem akar lenni, szinte nem engedi hogy másvalakivel toltsem a szabadidom.Allandoan nalunk vagyunk, szinte hozzájuk sose megyunk mert ő nem szeret otthon. Utobbi idoben kicsit sokat veszekedtunk es mindig azzal a mondattal zárja ,, Mindig én vagyok a rossz!,, nemtudom mit tegyek....őszinten ti osszejonnetek egy ilyen pasival es ha igen meddig birnatok vele?

#pasiprobléma
2015. júl. 20. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
semmi em szamitezeknek a valogatos fergeknek
2015. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
em = sem
2015. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Hogy jön ide az, hogy helyes? WTF? :D Ha nem tetszik, ahogy él, nem kötelező vele járnod. Csak aztán nehgy megszívd egy gyökkettő Pumped Gabó mellett, aki minden hétvégén bulizik és lekúrná a barátnőidet...:D
2015. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon! Nálam jobban, mint a külső. Persze azért vonzódnom kell hozzá, de nem ez a fő szempont.
2015. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nyilvan fontos szempont a mentalitas, a viselkedes es a kulonbozo belso tulajdonsagok. Ezert kell randizni es jooo sokat beszelgetni, mielott beleugrunk egy kapcsolatba.

Amugy kicsit nehezen birnam, ha vki ennyire rajtam logna. Nem egeszseges, ha meg a wc-re se tudok menni nelkule. Akarmennyire is szeretem az adott embert, nekem szukseg van az egyedulletre.

2015. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

GYK-s szállóigék a nőktől:


— nekem nem számít a belső

— nekem nem számít a külső

— nekem nem számít, hogy milyen autója van

— nekem nem számít, hogy hol lakik

— nekem nem számít, hogy mennyi pénze van

— nekem nem számít, hogy eddig mit ért el

— nekem nem számít, hogy kevés barátnője volt

— nekem nem számít, hogy még szűz

— stb.


Ezeknek semmi sem számít, miközben becsücsülnek az "enyhén" barna bőrű dzsigoló mellé a Mercedes-Benz C63 AMG-be. :D

2015. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!


Ez teljesen olyan, mintha én összejönnék egy jól kinéző lánnyal, aki egész nap vásárolgat, meg minden második este bulizni megy a barinőivel, meg pakolja fel a mindenféle kis cuki állatkákkal a képeket facebookra. Nagyon jól néz ki, de egy percig nem érezném vele jól magam, legfeljebb szexuálisan vonzana. Szerintem keress egy hozzád jobban illő fiút.


Kedves Előző!


Kezdem sokallni a nőgyűlöletet az oldalon, és a Te kommented szerencsére tökéletesen alkalmas arra, hogy rácáfoljak :)


- Rengeteg olyan lány van, akinek nem számít a belső. Menj be egy plázába.

- Mégtöbb olyan lány van, akinek legfeljebb minimálisan számít a külső ("szebb legyen az ördögnél"). Nézz körül, nem csak a gazdag környéken látni szemrevaló lányt, ránézésre "bénább" sráccal.

- Nincs autóm, jogsim sincs, de mégis sóvárognál a volt barátnőim után :D ...

- ...akik egyaránt átjöttek rozzant társasházi lakásba, és mégprolibb panelba is.

- Alig keresek valamit, mégse kevesellték soha, amit rájuk költöttem. Gazdagabbért sem hagytak ott.

- Igenis számítson egy nőnek, mit ért el a fiú az életben. Ez az a dolog, ami senki máson nem múlik, csak rajta - persze a lehetőségeihez képest.

- Ahogy elnézem, mostanában egyre elterjedtebb, hogy értékelik a lányok, ha egy huszonéves fiúnak nem volt túl sok barátnője -> nem azt, ha egy antiszociális, League of Legends függő informatikus, szüleinél élő, igénytelen, hanem azt, ha nem volt sok barátnője.

- Nemrég kezdtem el beszélgetni facebookon egy lánnyal, akinél azért kerültem hátrébb a "sorban", mert már nem voltam szűz. Itt ismertem meg, 22 éves.


Persze jó idejönni kiélni a frusztráltságot, meg fröcsögni egyet, csak kár, hogy semmi nem igaz belőle. Ja, és ma láttam jópár Mercit/BMW-t a belvárosban, és a Mr. Busta kinézetű tag mindig EGYEDÜL ült benne. Na ehhez mit szóltok.


21/F

2015. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lennék olyannal, akivel nem érzem jól magam.
2015. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pénztárca belső? :P


Naja, a srác kicsit zizisnek tűnik, na de ha nem akar bulizni, nem akar otthon lenni, akkor mit akar?


Sportos ember? Mehetnétek vadvizezni.

2015. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!