Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mi egy vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi egy vonzó egy pasiban külsőleg, belsőleg?

Figyelt kérdés
vonzó , belső , külső

2012. máj. 22. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:

minden lánynak más... de nekem ha egy fiú magasabb nálam, barna hajú(szőke is lehet), kékszem és barna, szeretem h ha egy fiú sportol, vicces, romantikus de nem nyalizós, magabiztos, és nem szar tanuló. Lehessen vele hülyéskedni, de ha kell tudjon komoly lenni.

Sok lány szereti ha verset írnak neki. Én nem. Szerintem egy fiú inkább mondja h szeret és mutassa ki, mint h hülye rímeket irogasson.

De ez csak az én véleményem. :)

2012. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
A lényeg, hogy akarjon családot, házasságot, külső-belső meg majd eldől ismerkedés közben. Agresszív, erőszakos, bunkó, beképzelt ne legyen.
2012. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én azt szeretem ha van saját véleménye, és tudja mit szeretne.

Ki nem állhatom a döntésképtelen manusokat, persze az megint más ha a véleményemre kíváncsi.

Külsőre talán egy szép tekintet az ami el tud varázsolni, de én többre értékelem a humort és azt hogy érezteti velem, fontos vagyok neki.

2012. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előttem lévővel egyetértek. ne legyen mulya. A mosolya nagyon fontos. Legyen őszinte mosoly ne mű...
2012. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a külső esetében, ami nagyon fontos, azok a fogak, az, hogy magasabb legyen tőlem, sportos és férfias legyen és rövid hajú, az öltözködése ne legyen túl feltűnő, inkább klasszikusan sportos, elegánsabb. Ne legyen metroszexuális, az egyszerűséget jobban kedvelem, viszont a túl egyszerű sem jó. Az ápoltság és a tisztaság fontos. Belsőleg a legfontosabb az, hogy okos legyen, legyen saját egyénisége, véleménye és ez mellett álljon is ki. Legyen laza, de domináns. Barátságos, kedves, természetes és őszinte! És elégítse ki a szexuális vágyaimat. :) Kb. ennyi. :)
2012. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A belső egyáltalán nem számít nekik, mert ha külsőre bejön egy srác, akkor úgyis olyannak látják belsőre is, amilyet itt leírtak.
2012. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden egyes ember máshogyan hat rám, és az is változó, hogy az illető a vonzalmamat a kinézetével vagy a belső tulajdonságaival váltja ki. Ez nem egy kontrollálható dolog, még ha egyeseknek vannak is ideáljai, akkor is jöhet valaki aki azoknak az álmoknak a szöges ellentéte és mégis vonzódni fog hozzá.

Én csak annyit várok el, hogy a pasi vállalja fel önmagát őszintén, és kommunikáljon egyenesen, nem szeretem ha valaki álarc mögé bújik vagy manipulálni akarja a másikat.

2012. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Segged, mellizmod, karizmod (bicepsz). Utána jön még az arc.


Csajok amikor meglátnak, kb. úgy vagy még jobban felmérik, hogy milyen az izomzatod és a csontrendszered. Ugyanúgy látják rajtad, mint ahogy mi is látjuk, hogy egy nő mennyire jó nő. Csak a csajok nem ismerik be.


És igen, első körben nekik is a külső számít. Csak ezt sem ismerik be.

2012. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, te síkhülye vagy! Amit leírtál, annak semmi valóságalapja nincs. Szarok rá, ha valakinek nagy a bicepsze! Soha nem kellettek az olyan pasik, akikre minden nő csorgatja a nyálát és soha nem a külső alapján ítélek meg valakit!
2012. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!