Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan, hogy ti kielégítettétek a pasitokat, ő el is élvezett, de utána ti nem kaptátok ezt vissza? És utána ott vagytok felpörögve, full nedvesen.

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 11:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Szálazzuk szét a dolgokat!

Van olyan, amikor a pasi csak arra figyel, hogy neki mielőbb jó legyen, eldurran, megtörli a farkát, és viszlát. Tudom, hogy van ilyen, mert olvasom, de nagyon kevés ilyen hozzáállással találkoztam, az is felejthető volt.

Mondjuk az ilyen pasinak már az elején se túl fontos, hogy velem mi van, tehát nagyon felpörgetni sem tud. Ez a "magömlés egy nő társaságában" tipikus esete.


A másik, amikor bármi okból az van, hogy kielégítem a pasimat (mert most csak ennyire van idő, vagy mert olyan a kedve, hogy nem vágyik szexcsatára, csak egy kis ajnározásra), én meg, akár a saját ténykedésem hatására is felpörgök, full nedves vagyok, de azt mondom, hogy most és itt ennyi volt. Majd legközelebb másként lesz.


A megtévesztő számomra a kérdésben a "pasitok" szó volt. Az utóbbi számtalanszor előfordult már a pasimmal. Az előző csak egyszeri nekifutás lehet, de az ilyet soha nem nevezném "a pasim"-nak.

2015. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
"magömlés egy nő társaságában" XD!
2015. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!