Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan, hogy ti kielégítettétek a pasitokat, ő el is élvezett, de utána ti nem kaptátok ezt vissza? És utána ott vagytok felpörögve, full nedvesen.

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 11:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

A barátnőm 22, volt már 4-5 pasija, de mégis most élvezi először a szexet - de szerintem még mindig nem jött össze egy igazi orgazmusa.

Szóval ebből arra következtetek, hogy a fiatal pasik elég bénák/önzők.

2015. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Hát persze, és mindig igazat mond:)
2015. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi abban a rossz, ha elfogadom, hogy a párom nem azt szereti a szexben, amit én. :) Én szeretem a szexet, élvezem, szeretek szopni, persze, hiányzik, hogy ezeket a dolgokat tőle is ugyanennyiszer megkapjam, de nyilván nem fogom ráerőszakolni magam és ráülni az arcára. :D A kapcsolatunk ezen kívül jó, nem is azt mondtam, hogy ezek a dolgok zavarnak vagy bárcsak máshogy lenne, egyszerűen csak közöltem a tényeket, hogy igen, van ilyen is...

Ha valakinek ez válóok, akkor menjen, de én szeretem őt így is... :)


A 2-es szexrabszolga...

2015. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig, ha valami hiányzik a szexben és te nem mondod meg az oltári nagy problémákat szül hosszútávon. Gondolom ha visszafele történne a párod már picsogna nagyban.
2015. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az a fajta, aki nem mondja meg, hogy mit szeretne. :) Egyszerűen csak alkalmazkodom a másikhoz. Ő is próbálkozik, de nem vagyunk egyformák...

És nem, ő sem az a fajta, aki bármit is a szememre hányna, sőt én biztattam mindig is, hogy mondja el, mi jó, mi nem... Nem lehet mindenki szexőrült... :D

2015. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem sűrűn.

A számat nem csak s..pásra használom, hanem kommunikációra is, illetve csak olyan pasival vagyok párkapcsolatban, akivel egy hullámhosszon vagyunk és egyeznek az igényeink szexuális téren is.

Ergo, ha egy pasi rendszeresen úgy hagyna kielégületlenül, akkor dobnám a p..csába! A szex számomra arról szól, hogy adok-kapok. Ha nem kapok és azért nem kapok, mert a másiknak nem alap, ami nálam alap, akkor ott egyértelmű, hogy eltérőek az igények, tehát nem lesz hosszútávú a dolog.

2015. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

"szeretek szopni, persze, hiányzik, hogy ezeket a dolgokat tőle is ugyanennyiszer megkapjam, de nyilván nem fogom ráerőszakolni magam és ráülni az arcára."

Ezt nem is kell megtenni, a pasid szimplán önző és majd ha felszáll a rózsaszínű köd és elmúlik az a nagy lángoló szerelem, akkor nyugodj meg, ez fog majd téged is zavarni, hogy folyton kielégületlen leszel és a pasid meg egy önző disznó!:)

2015. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
94%
Nekem eddig csak ilyen eseteim voltak... Meg sosem mentem el szex kozben. Ha a pasi elelvez, akkor vege is a szexnek. 24L
2015. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

@18


Ezúton is bocs a szerencsétlen, szexuális kultúrával nem rendelekező férfitársaim nevében. Majd jön olyan is, aki odafigyel arra, hogy neked is élvezetes legyen a szex.


Tudom, hogy a kérdés nőknek szól, de akkor is... Hogy a picsbe lehet csak úgy otthagyni egy felizgult nőt, miután Ő mindent megtett azért, hogy az aktuális pasinak jó legyen? Szerintem rohadt szomorú dolog :/

2015. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Szomorú vagy nem szomorú, ez az általános.
2015. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!