Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan, hogy ti kielégítettétek a pasitokat, ő el is élvezett, de utána ti nem kaptátok ezt vissza? És utána ott vagytok felpörögve, full nedvesen.

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 11:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ez számomra is érthetetlen. Ennyi köcsög van? Az meg szánalmas, hogy ilyennel együtt is maradnak a nők jobb híján...
2015. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
30%
Előfordul ilyen, de azért, mert ezt én így akarom. Ott és akkor nekem ez a jó, és pont. Majd visszakapom máskor, kamatos kamattal. A szexet nem lehet patikamérlegen méricskélni, hogy csak pont annyit adjak, amennyit én kaptam. Szerintem.
2015. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor is nagyon gáz. Nem azt mondom, hogy olykor ne fordulhatna elő, mint ahogy egy pasi is okozhat örömöt egy nőnek viszonzás nélkül, de ez akkor is bunkóság szerintem. Ne ez legyen már az általános.
2015. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

"Szomorú vagy nem szomorú, ez az általános."

7 pasival szexeltem életem során (jó, nem olyan sok ez, de azért nem 1-2 tapasztalat), egyiknél sem volt alap, hogy nem kaptam viszonzást, vagy ne lett volna jó a szex!:)

Sőt, ebből szexkapcsolatok is voltak, ami csak a szexről szólt, mégis működött az adok-kapok dolog.

Szóval nem mondanám ezt általánosnak!

Általános ott, ahol a nő mint ahogy látjuk is, csak s..pásra használja a száját és nem kommunikációra, vagy megelégszik a rosszal is, mint hogy tegyen, hogy neki is jó legyen.

2015. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
18-as vagyok. Én eddig két pasival voltam, az egyik mindig azt mondta, hogy nem érti, miért nincs orgazmusom, mert az előző barátnőinek volt, szóval biztos velem van a probléma. A másik srác pár perc után elélvezett, utána hiába noszogattam, hogy folytassuk, ő fáradt volt hozzá, nem volt kedve. 24L
2015. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
25" remélem mindkettővel hamar végeztél is...
2015. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem amit leírtok.


A kérdés ugye nem arra vonatkozott, amikor a nő ad egy gyors kézimunkát, vagy orált a pasinak, és ennyi, hanem amikor ő is felizgul, majd otthagyják a közepén.


Az, hogy egy pasi elélvez még nem lenne szabad, hogy a szex végét jelentse. Van, hogy sokáig bírom, van, hogy 5 perc után végem, de azért ilyenkor millió lehetőség áll rendelkezésre, hogy a lány se maradjon ott, ujjak, nyelv, segédeszköz, kis szünet után egy újabb menet, esetleg ezek mindenféle kombinációja...


Most komolyan mondjátok, hogy nem ez az általános? Eddigi barátnőim elmondása alapján azt hittem, hogy kb mindenki így csinálja, még senki nem panaszkodott arra, hogy a pasi elmegy, akkor vége a "mókának" aznapra.

2015. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindig ő kezdi, és csaak utána jövök én. A válaszokat olvasva jövök rá, mekkora szerencsém van vele. :)
2015. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Wanda7 nevű felhasználó,

egyetértek, hülyeség ezt kicentizni, de a kérdés kicsit más helyzetre vonatkozik.

" ott vagytok felpörögve, full nedvesen."


Nahát ilyenkor bunkóság befejezettnek tekinteni a napot.

2015. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor őrjöngtem. A stratégia bevállt, szakított velem, új párommal nincsenek ilyen problémák.
2015. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!