Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan, hogy ti kielégítettétek a pasitokat, ő el is élvezett, de utána ti nem kaptátok ezt vissza? És utána ott vagytok felpörögve, full nedvesen.

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 11:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem mert van szám és tudok szólni, hogy hékás én még nem mentem el.
2015. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Igen, sokszor. :) Nálunk általában nincs szó arról, hogy én is kapjak valamit, vagy szex van, vagy én orálisan kielégítem őt. Az ritkább, mikor esetleg én is kapok valami előjátékot, olyan pedig még soha nem volt, hogy csak ő adott volna nekem...
2015. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
2 Ennyire alázkodó kutya vagy?
2015. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
ne provokáljátok egymást!
2015. júl. 27. 12:03
 5/32 anonim ***** válasza:
53%
Kettes ezt szívesen csinálnám veled
2015. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
De ez milyen gáz már, hogy elviseli. Az ilyen nem nő, hanem szexrabszolga...
2015. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
de nem is ismered szerencsétlent! Miért ítélkezel felette?
2015. júl. 27. 12:09
 8/32 anonim ***** válasza:
67%
Nem ismerem, de a leírtak alapján egy önbecsülés nélküli használati tárgy. Erre nincs jobb szó sajnálom.
2015. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Igen, a legtöbb férfi így intézi. Sajnálkoznak ugyan, de nem tesznek semmit.


Stabil párkapcsolatban élek és a sokadik ilyen esetnél én beszereztem egy vibrátort és használom aktus közben is, így mindketten elégedettek vagyunk, nincs belőle feszültség.

2015. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

Ne bántsátok a 2. hozzászólót, ne legyetek álszent képmutatók, mindenkinek meg van a maga sajátossága, hogy mit tűr, hogy szeret, és mint szeret.

Válasz a kérdésre: igen, nagyon ritkán volt ilyen, de nem csináltam belőle ügyet. Ha nagyon akartam akkor úgyis megkaptam. Szexben, előjátékban szerintem nincs olyan, hogy ez "nekem jár". Én rengetegszer megkívánok a párom, szeretem nézni és hallani ahogy évezi, de mikor rajta lenne a sor, hogy velen foglalkozzon, van, hogy visszautasítom. Mert akkor éppen nem a magam élvezete érdekel, hanem az övé.

19/L

2015. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!