Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gond, ha ennyire számít nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond, ha ennyire számít nekem a külső?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen számomra az arc és a kisugárzás a legfontosabb a belsőn kívül. De egyszerűen nem tudnék vonzódni egy olyan sráchoz, akinek nem tetszik a teste. Méghozzá a kövér test nem jön be. Nem az, akinek van egy kis hasa vagy kicsit nagyobb, hanem az, akin látszik, hogy hájas a teste. A hasa, a combjai, a karjai, a feneke, az arca, nagy a tokája. Szerintem a legtöbb ilyen ember elhanyagolja magát és nincs kitartása. Ezt azért gondolom így, mert én is ilyen voltam. 85 kg-ról indultam, és most vagyok 60 kg. Rendszeresen mozgok, rendesen eszek, stb.

Egyébként egyáltalán nem ítélem el a kövér, duci embereket, csak nem tudnék hozzájuk vonzódni. Ez szerintetek nagy baj? Nagyok az elvárásaim? Bár, csak ez, a kövérség nem tetszik egy férfin. Köszönöm szépen a választ!


2015. júl. 26. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez még nem baj, csak ne akard minden áron a tökéletest keresni..
2015. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Dehogy, nem kell nekem a tökéletes. Amint mondtam, engem az sem zavar, ha valakinek kicsit nagyobb a hasa. Mert ettől még számomra lehet vonzó.

Köszi a választ!

2015. júl. 26. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:

hát ebben semmi extrát nem látok. Persze ha valami olyan testről beszélnük ami 1 a 100 millióban akkor elég magas elvárás lenne.


Egyébként meg igen, azért a legtöbb elhizott ember csak nem foglalkozik magával [HÁH, nem lusta! csak nem foglalkozik]. Persze van akinek azé nehezebb, de végül is ha te csinálod, akkor elvárhatod mástol is.


Igazából leginkább az étkezés szokot probléma lenni,, már csak azért is mert 1 kajálással simán meglehet enni 2 órányi edzés értékét..

2015. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Bagoly mondja verébnek... :-)


Szóval Te magad sem vagy vékony, de azért igényeid vannak... :-)


Bárcsak Neked is nagy hasad lenne, meg hájas lennél, meg tokád lenne, bár majd eljön az az idő is... :-)


Idővel mindenki alábbadja!


De természetesen mindenki a széphez vonzódik, mégha az hülye is... :-) Ez magától értetődő. A belsőről csak ugatnak az emberek, de valójában senkit sem érdekel... :-)


Így van ez a becsülettel, a tisztességgel, meg a hasonló szépen csengő szavakkal... ...ezeket mindenki szereti mondogatni, de fogalmuk sincs róla mit jelentenek!


Mellesleg hány cm magas vagy? :-) Nem tudsz feltölteni egy képet magadról? :-)

2015. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha egy férfi még le is adja a felesleges kilóit, de mellette alacsony és ocsmány, akkor semmit nem ér el vele. Én 33 kg-ot dobtam le, de szerinted javított valamit? Mivel alacsony vagyok és ocsmány, továbbra sem akar még csak randira sem eljönni velem egy lány sem. Az alacsonyságon és ocsmányságon viszont nem változtathatok.
2015. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak ne adj isten hogy te is egy ilyen pasit fogj ki, mert ha a szülés (betegség) miatt meghízol, ő majd megundorodik tőled.
2015. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerencsésebb vagy mint én! Számomra a külső a legfontosabb még a belsőnél is többet számít. Ha egy lány csúnya akkor már szóba se jöhet hogy járjak vele. Nagyon sok ember mondta már hogy milyen jól nézek ki de valamiért a szép lányoknak nem tetszem. 16/f
2015. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem gond ha a sportos fiuk az idealjaid (mindenki szereti a szepet) ... a problema ott kezdodik, ha ez alapjan ismerkedsz.


Az elet viszont nagy viccmester ... majd jol tonkreteszi az eletedet a sok macso csavo es majd egy hajgunar pacni fog kihuzni a sz4rbol es teszi rendbe az eletedet. Rafogsz jonni a dolgok ertelmere Te is, csak ido kerdese.


(Azert azt se feledd: Te is voltal 85 kilo ... visszajohetnek meg ezek az idok)

2015. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki olyan emberrel legyen együtt, akihez tud vonzódni. Az hogy ez kinél mit jelent senkire nem tartozik. Nem attól vagy felszínes hogy érdekel a külső hanem attól ha csak az érdekel és semmi más.
2015. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!