Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A külsö vagy a belsö számit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsö vagy a belsö számit?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba .

A külsö : egy kicsit ronda .. De még türhetö

Belsö: a belsöjébe szerettem bele. Nagyon kedves, figyelmes, ilyen fiug nem talalni minden sarkon.


Szerintetek a külsö vagy a belsö belsö számit jobban?,


2015. júl. 23. 01:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
50-50%
2015. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Mind a kettő ugyan úgy számít. Hiába kedves és figyelmes, ha ránézel és elhányod magad.

Nőknél ugyan ez. Kedves, megértő, de mikor ránézel, elfog az undor. Ezt nem tudnám megb'szni.

2015. júl. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Rézfacú_Bagoly válasza:
100%

Figyelj, ha te vagy az a csaj, én komolyan meg****lak xD


Illetve, kedves kérdező, ha te mégsem ő vagy, elnézést :D

Elárulnál annyit, hogy hány éves vagy?:)


és

Szerintem a külső nagyon is számít, de belső nélkül tényleg nem ér semmit. És ez fordítva is ugyanígy van, azt tapasztaltam.

2015. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem annyira ronda hogy elhányom magam:) egyszeruen nem egy alompasi vagy ilyesmi .

Egyebkent 15 eves vagyok :)

2015. júl. 23. 01:45
 5/11 Rézfacú_Bagoly válasza:

Figyelj, ha te vagy az a csaj, én komolyan meg****lak xD


Illetve, kedves kérdező, ha te mégsem ő vagy, elnézést :D

Elárulnál annyit, hogy hány éves vagy?:)


és

Szerintem a külső nagyon is számít, de belső nélkül tényleg nem ér semmit. És ez fordítva is ugyanígy van, azt tapasztaltam.

2015. júl. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Rézfacú_Bagoly válasza:
bocsii, véletlen elküldtem mégegyszer :c
2015. júl. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdést.... A pics*knak a külső számít teljes mértékben, az értelmesebbjének a belső :)
2015. júl. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy a belső. Az is igaz, hogy külsőre is jónak vagy közepesnek kell lennie, de hidd el, hogy egy idő után, ahogyan egyre jobban megszereted, megszépül. Tudom, fura, de tényleg így van.

És azt meg mindenki tudja, hogy a szép pasik eszméletlen hülyék vagy figyelmetlenek, bunkók, stb.

2015. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mind a kettő számít. De ahogy írtad, nem annyira csúnya, hogy elhányd magad. Ha kedveled, akkor viszont egy idő után tényleg megszépül, és egyre jobban fog tetszeni (tapasztalat).
2015. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudod mi a legjobb? Hogy a külső és a belső is fejleszthető. Ha ő is eléggé szeret, hajlandó megváltozni a kedvedért.

Gyur, szakállat növeszt vagy borostát, vagy pont megborotválkozik, stílusosabb ruhákat hord, változtat a hajviseletén. Ha nem valami eldeformálódott feje van, belőle is lehet álompasi, nem igaz?

2015. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!