Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, ha feltesznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha feltesznek egy szűz lánnyal kapcsolatos kérdést, akkor egy csomóan ajánlkoznak neki privátban?

Figyelt kérdés

Már jártam így én is és nem értem, ha a lány még a barátjával szemben is bizonytalan, majd pont egy idegennel fog először lefeküdni? Vagy vannak ilyen tipikua "szűzvadászok" is, akik többször írták, hogy ez az álmuk.

Szerintetek mégis mit várnak ezektől a levelektől?



2015. júl. 24. 10:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg kíváncsi lennék, hogy egy szűz pasi kérdésére hány ilyen ajánlat érkezik ;)
2015. júl. 24. 10:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a pasik minden csajt megdugnának és ha erre egy fikarcnyi esély is van, akkor megpróbálják!
2015. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert itt sok a szánalmas pinavadász. (lehet lepontozni)
2015. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 KeMáTi ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Sajnos tényleg mindenki aki felajánja a szolgálatait az egy élettelen kis p*cs akinek a teljes szexuális élete a tenyerében teljesül ki!

Ezt nem igen tudom szebben elmondani. Ezek tényleg csak reménytelen senkik akik viccnek próbálják feltüntetni, de titokban reménykedik,hogy végre ő is el tudja veszteni huszon évesen!

2015. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te szűz vagy? Akkor nincs kedved velem lefeküdni?
2015. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én anno egy szűz lány kérdésére válaszoltam, és közben olvasgattam a kommenteket. Az egyik hozzászóló szimpatikus volt, ráírtam. Végül összejöttünk. Ő szűz volt, és mégis velem vesztette el, egy innen megismert pasival.


Utána egy kérdésre válaszoltam, de teljesen más jellegű volt, nem szüzességes, hanem magasságproblémás. Ezzel a lánnyal is kapcsolat lett, és szintén én voltam neki az első, hiába voltam az elején csak egy netes idegen.


Nem vadászok a szüzekre, de elolvasom az olyan kérdéseket. Szoktam is ilyenkor privátot írni, viszont nem feltétlen a kérdezőnek, hanem amelyik hozzászólás valamiért megfog.


Egyébként gyakorin rengeteg lány bizonytalan, amit egy "menő" pasi észrevesz, és simán kihasználja. Sajnálom ezeket a lányokat, mert gondolom jól esik nekik a csávó érdeklődése, mert mondjuk úgy vannak ezzel, hogy "Hogyan állhatott velem szóba egy ilyen jó pasi?"

Sajnos itt, általában lelki sérült, és önbizalomhiányos lányok vannak, és így könnyen esnek be egy már tapasztalt pasi hálójába, miközben ők teljesen mást remélnek, mint a "szűzvadász" partnerük.


Egyébként, ha egy lány kiír egy kérdést, hogy szűz, sok pasi rögtön betámadja, mert abban hisz, hogy majd ő lesz az első. Sokan nem is a szerelmet keresik, hanem már nyűg nekik a szüzesség, ezért írnak egyből a kérdezőnek.

Mások pedig úgy vannak ezzel, hogy annyira kétségbe vannak esve, hogy bárki jó nekik, aki szóba áll velük, és épp ezért mindenkire ráírnak, függetlenül attól, hogy szűz vagy sem.

Míg mások pedig a szüzességet értéknek fogják fel, és ezért próbálkoznak be a csajnál.

2015. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na már priviben is kaptam megint ajánlatot, de gáz. Már nem vagyok az, régebben pár hónapja volt aktuális :D
2015. júl. 24. 10:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egy lányra sem írtam rá, semmilyen szexuális jelleggel. A GYK-t egy hobbinak, idő töltésnek tekintem.


Igen, sok paraszt van itt, aki kihasználja a leányzók naivságát. Épp egy tegnap feltett kérdésre válaszoltam, a nememet nem írtam oda. Máris jött a privát, egy mellék gyökértől. Majd még egy. Vicc. :D

2015. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valahol homokos lúzerség egy férfiftól még itt is próbálkozni, DE ugyanakkor ott van az is, hogy egy férfinak MINDEN alkalmat ki kell használni arra, hogy szexhez jusson.


Viszont ez utóbbi inkább a való életre kellene hogy igaz legyen, nem erre az oldalra. Mert akik itt szexuális ajánlatokat küldözgetnek ezen az oldalon, ugyanők ahhoz már gyávák, hogy egy nekik tetsző ismeretlen nőhöz szinte bármikor odamenjenek kezdeményezni a valóságban.


24/F

2015. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!