Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit fog szólni a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog szólni a barátom, hogy 22 évesen még szűz vagyok? Szerintetek meg fog lepődni?

Figyelt kérdés
Ő 24, tartok tőle egy kicsit, hogy mit fog szólni :/ Van okom aggódni ezen?

2015. júl. 22. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell aggódni. legalább nem tekint rád ribizliként.
2015. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos meglepődnék, de örülnék neki.
2015. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
meg fog lepődnide hidd el h kellemes csalódás lesz :D
2015. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
A legtöbb embernek tetszik ez, nem hogy rossznak venné. Én mondjuk elgondolkodnék, miért is lehet és az nem vezetne jóra. De csak én gondolkodom másképp...
2015. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Gratulálok 1-es. Mert aki nem szűz, az csak r...banc lehet. Ekkora barmot.


Kérdező gondolj bele valamibe. Tegyük fel most dugtok, tehát nem leszel szűz. Mondjuk szakítotok két év múlva. Összstalálkozol egy 22 éves sráccal. Minden szép és jó, majd kiderül, hogy szűz. Mire fogsz gondolni? Higy mibjen jól dolog, vagy, higy valami baj van vele?

2015. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

én nem örülnék neki

háromszűz párom volt már

nem bunkóságból, de elég volt

persze nem lenne gáz, negyedszerre is végigmennék a procedúrán, viszont tényleg jobban örülnék egy tapasztaltabb lánynak


ők már kb tudják, hogy mire van szügségük

van visznyítási alapuk

nem kell annyira finomkodni

blablabla

2015. júl. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért, ma hány évesen divat elveszíteni a szüzességet? Én 26 voltam, a párom 28, és egyáltalán nem csodálkoztunk azon, hogy mindketten még érintetlenek voltunk az első alkalomkor. 58/F
2015. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggodnod,én is imádnám.
2015. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is szűz vagyok 22 éves lányként. A barátommal még nem feküdtem le, de ő ezt izgatónak tartja. Csak fél egy kicsit, hogy majd később jól csinálja, hogy ne menjen el a kedvem tőle.
2015. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én idősebb vagyok tőled pár évvel és most vesztettem el. nem szokványos hogy ennyi idősen még szűz voltam, de életem egyik legjobb döntése volt annak a fiúnak adni. Tudta hogy az vagyok, és neki nem volt gond. Azon aggódott csak hogy nekem is jó lesz e, de jó volt :)
2015. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!