Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretném ha a jelenlegi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném ha a jelenlegi barátom megtudná hogy nem vagyok szűz. Hogy lehet felgyorsítani a hártya visszanövését? A szempillámra ricinus olajat használok, de azt hallottam h a szűzhártya visszanövesztésére is jo. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha sokat nyalja a puncidat az gyorsítja, vagy simogasd sokat, attól is gyorsabban visszanő!
2015. máj. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ur isten!!! Es ilyen emberek szexelnek
2015. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg nem. Én előbb számítanék fertőzésre mint új szűzhártyára ha ilyeneket kenegetsz magadba. Talán mondd azt, hogy szűz vagy; és játszd meg, hogy nem mindenki vérzik az elsőnél. Ítélkezni most nem fogok.
2015. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ide kérdést kiírni tudsz, de a wikipédiát használni nem? Most vagy trollkodsz vagy nagyon hülye vagy. A szűzhártya nem nő vissza. Az egyszeri story...
2015. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem nő vissza, és a szűzhártya bármitől kiszakadhat...és sem véreztem az elsőnél... de inkább mond el, hogy nem vagy szűz....
2015. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

menj el lovagolni és hazudd azt, hogy lovaglás közben kiszakadt. Plusz mondhatod, hogy maszturbáltál és feldugtál valamit ami kiszakította. Igazából bármi hülyeséget kitalálhatsz. Ha még tapasztalatlan, úgy is bedől.

Amúgy nem nő vissza, max orvosi segítséggel.

2015. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kerdest lementem a gyik gyoker level 100 mappamba. :D Utott igy reggel egy cseppet.

Az nem no vissza, mivel nem gyik farka te jo madar.

2015. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

off: #7, amennyiben tényleg van ilyened, szerintem egyszer tedd valahogy publikussá, szeretek röhögni :D


on: kérdező, tényleg ilyen sötét vagy? nem lehet visszanöveszteni. amúgy nagyon jó egy kapcsolatot hazugsággal kezdeni :D

2015. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vegyél lenmagolajat és rektálisan juttasd a szempilládra
2015. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Varrass rá tépőzárat...
2015. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!