Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki az, ha nekem fehérként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az, ha nekem fehérként roma nők az eseteim, illetve néger nők? A barna bőrűeket részesítem előnyben.

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 12:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

:DDDDDD


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=3Lh8FHMmVPQ


Igen , valóban a fehérek ilyen csunyák.

2015. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
jajj ugye arról nincs most szó,hogy a magyar honvédek nőjei,mind levannak késelve ,vagy monoklis legalabb mindegyik szeme,vagy levágták a fejét? azt ugye nem hozod fel.
2015. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Mi van?


Egyébként fogadjunk meg sem nézted a linkeket ,mert ugye bár a feketék között nem lehetnek rossz emberek és csak a fehérek között lennének olyan rasszisták akik szegény beilleszkedni vágyó afrikai embereket bántanák?

2015. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Nem 1x láttam mind2 videót,már unalmas.

Mink őket nem mondhatnám,hogy bántjuk.Sőt megteszünk mindent értük.Nem is ez a lényeg,hanem hogy minek kell b*szatni egy interraciális párt,pl engem vagy a kérdezőt,ha nem is ismersz,és semmit nem ártottunk neked?

2015. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Én nem csesztetlek. :)


Eddig nem is mondtam semmi sértőt rád. :)


Egyszerűen a véleményemet fejezem ki és a tényeket mutatom be.


Igaz, még egy elvakult multi-kulturistának akarok magyarázni. :)

2015. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Egyébként mit szólsz ahhoz ,hogy Svédországba a legnagyobb a nemi erőszak arány Burkina Faso után?
2015. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Vannak feketék között is rengeteg vadállat.Iszlámmal nem is kezdek a vallása iszonyat távol áll az enyémtől,és szinte mindenben ellenkezünk.Romák se a tésztáim,elnyomják a nőket.Egy nyers afrikaival meg kemény munka együtt maradni,mert iszonyat féltékenyek,ezenkivül van közöttük is pár bolond.Egy nem afrikai négerrel szépen ellehet lenni komoly szándék esetén,van bennük tisztelet és megértés.
2015. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"Egy nem afrikai négerrel szépen ellehet lenni komoly szándék esetén,van bennük tisztelet és megértés."


Tubicám......

Én pont arról prédikáltam neked az imént ,hogy még a 2 vagy 3 generációs afrikai bácsik se tudnak be illeszkedni sehova.


AKKOR MÉG IS MIRŐL BESZÉLSZ? (kérdem én)

2015. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Egyébként vágod a storyt,hogy a tetovált ember nem fog elitélni egy nem tetováltat csak forditva.Te is épp ezt teszed velem én 1x nem minősitettelek,de te engem igen és ez irreális.Mert ez egy vetület belőlem amit látsz,egy aprócska megnyilvanulás,egy válasz,nem egy fizikum és lélek ötvözete,csak egy kib*szott vetület 1 perspektivából.Van erre egy hasonlat,hogy a kockát merről éri a fény a vetülete,vagy egy négyzet vagy egy szakasz.
2015. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Te is épp ezt teszed velem én 1x nem minősitettelek,de te engem igen és ez irreális."


:D


Én 1x sem minősitettelek le.

2015. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!