Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki az, ha nekem fehérként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az, ha nekem fehérként roma nők az eseteim, illetve néger nők? A barna bőrűeket részesítem előnyben.

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 12:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk attól, hogy tisztán tartja a hazája vérét, te szenny? :)
2015. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
44%
az elöttem lévő hozzászoló tuti irigykedik mert neki nem jut néger punci :D Azok szoktak hisztizni a nemzetről :D Majd megkinálunk téged is afrikaans muffal
2015. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Most mér szenny is vagyok? :) Egyre jobb. Először nemzetellenes, aztán szenny. Megválogatott szavak ezek, intelligenciát mutatják. :)
2015. júl. 23. 17:57
 14/33 anonim ***** válasza:
59%

Az "afrikaans" nyelv tulajdonképpen holland, és a legtöbb beszélője fehér a Dél-afrikai köztársaságban, ahol most halomra gyilkolják és terrorizálják őket a nigg€rek, akiknek korábban munkát és megélhetést adtak a "csúnya és bűnös" apartheid rendszer keretein belül. Semmi gond, idióta barátom, tőletek nem hogy nem lepődök meg, de már szinte elvárom az ilyen hozzászólásokat. Ne okozzatok csalódást! :)


Kérdező:

Sokkal több dolog is vagy, persze ez egyáltalán nem a te hibád, illetve ez a vonzalom sem a te hatáskörödben dőlt el. Valószínűleg nem is a te gondolatod, mint ahogy ez jellemző a legtöbb embernél, aki hasonlóakon töri azt az okos agyát. :)


Ha kiváltanátok belőlem bármiféle érzelmet - mint ahogy az elején tettétek (te és a hozzád hasonlók) -, az csak a sajnálat lenne, mint ahogy mindig is csak az volt. Sajnállak titeket ezért a helyzetért, és ezt a legnagyobb őszinteséggel írom, mivel egyetlen beteges tettetekért sem vagytok vagy lehettek _igazán_ felelősek...

2015. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Túlkomplikálod az egészet, de ha neked így jó, akkor elfogadom. :)
2015. júl. 23. 19:15
 16/33 anonim ***** válasza:
11%
mintha nem tudnám mi az afrikaans nyelv. A búrokról írtam szemináriumi dolgozatot. Sebaj, én inkább ignorálom a primitíveket. Kérdező ne foglalkozz senkivel, hajtsd a néger puncikat :D Jó is az :D
2015. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
87%
"Szemináriumi dolgozat". Aha. :) Szóval ezért vagy hülye az élet legtöbb kérdéséhez. Értem.
2015. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

[link] nesze és nem ez az egyetlen.

Legyek korcs a szemedben,legyek agymosott,de ha 2 ember szereti egymást,azzal semmi baj sincs,legyen az nő férfi,akárki,akármilyen szinü.Teli vagy gyülölettel emberek ellen,akiket nem ismersz,emberek ellen akik neked semmit se ártottak csak beképzelsz magadnak dolgokat,termeled ezt a negativ energiát,igy sose leszel boldog ha folyton valamit fikáznod kell,mert "más".A másságban is ott a szépség.Tanuld meg elfogadni és szeretni a világot ami körülvesz,hisz te csak 1 porszem vagy a sivatagban,és a sivatag kavalkádja bármikor lehuny az örök sötétbe.

2015. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

18-asnak


Tipikus elvakult multi-kulturista vagy.


Ehez a "Különben meg a félvér gyerekek ezerszer ellenállóbbak és erősebbek a fajtisztáktól,ugyhogy nem tudom ki a korcs." mondatodhoz.


"ezerszer ellenállóbbak"


Aham.

Akkor megmondanád drága tubicám ,hogy mégis mi a franciért van az ,hogy Angliába és Franciaországba miért (!) nem képesek az ott élő 3 vagy 2 generációs feketék beilleszkedni?


"fajtisztáktól"


Na jó most szőgezzünk le valamit.

Olyan ,hogy "fajtiszta" nem létezik ,mivel maga az ember egy faj.

Azon belül vannak rasszok,népcsoportok,népek és kisebb csoportok.

2015. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
A maguk módján beilleszkedtek.De sosem fogják őket elitnek kezelni,mindig ott lesz a lenézés,a rasszistáktól azért nincs hu de nagy beilleszkedés.A fehérek kezdték a terrort ellenük nem forditva.
2015. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!