Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan sok az análmániás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan sok az análmániás pasi?

Figyelt kérdés
Mit lehetne ellenük tenni?

2015. júl. 22. 01:10
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

32: Személyit ne adjak esetleg?

Te se írj a topicomba!

2015. júl. 22. 13:18
 32/42 anonim ***** válasza:
81%

Ne foglalkozz Joe-val, minden kérdéshez odaböfög valamit az análmániás nőgyűlölő.


Amúgy szerintem is gusztustalan az anál.

2015. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

34 # Köszi a válaszod!:))


De ez a Joe miért szól hozzá minden análos kérdésekhez?

2015. júl. 22. 14:21
 34/42 aladar12 ***** válasza:
aranyos vagy, azt hiszed megtilthatod csak így. olyan jókat tudok nevetni a buta embereken. nem vagy képes semmit felfognak csak pampogni a semmiről. inkább verj magadba egy kis észt.
2015. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
miért van ennyi pénzéhes pi-csa mit lehet ellenük tenni.
2015. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a kritikák.:)Mondom annyit érnek mint halottnak a csók.Az ilyen vélemények mennek a levesbe.
2015. júl. 22. 16:21
 37/42 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod van? Mindenki olyan emberrel legyen együtt akivel egyezik a szexuális preferenciájuk. Ha neked ez nem fér bele akkor nem fér bele, miért fáj az ha mással csinálja? :)
2015. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

39, akkor azért tényleg idegesítő, ha a TE pasid mással csinálja az anált :D

Tudod, nem minden nő szereti az análszexet, viszont ezt nem minden férfi tolerálja (amit megértek, van, ami nekem is fontos a szexben és nehéz lenne elfogadnom, hogy a pasim nem csinálja). Elég rossz érzés, mikor az az ember, akiről azt gondoltad, hogy szeret és megért, mert bizonygatta, hogy megérti, hogy nekem ez fáj és nem jó, az végül megcsal egy másik nővel, hogy análozhasson.

Áááá, kicsit sem éreztem magam selejtesnek. :) Kicsit átrendezte a gondolkodásomat. :D

Ettől függetlenül én nem akarok semmit tenni az análmániások ellen, pláne nem tüntetni ellenük, és még kevésbé levágni a farkukat xD

2015. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem vagyok együtt olyannal akivel nem egyezik a szexuális ízlésünk, nekem nem jó ha ő kielégítetlen... Ha egy pasi BDSM fétises nem fog megállapodni egy nőnél aki erre nem vevő. És ebben semmi problémát nem látok. Ha a pasidnak fontos volt az anál és ezt tőled nem kapta meg, érthető, hogy dobbantott, persze nem az a megoldás hogy félrelépünk, hanem először szakítunk és utána megyünk tovább... A szexualitás nem egy olyan dolog aminek lehet parancsolni, ez nem olyan hogy ha szeret majd nem akarja...
2015. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Én voltam az, aki azt mondtam, hogy a fájdalmam ellenére csinálhatjuk és ő mondta azt, hogy soha, mert ő megérti, hogy ez nekem nem jó, és nem akarja látni a fájdalmam.

Megcsalt, már több, mint egy éve én szakítottam vele, de ő még mindig visszajár, azzal a dumával, hogy szeret. És én ugyanazt mondtam el neki, amit most te is elmagyaráztál, kéretlenül. :) Nem lenne ebből jó kapcsolat, mert ő nem kapná meg, amit szeret, én meg selejtesnek érezném (érzem is) magam.

Csak tudod, én nem úgy ismerkedek, hogy "bocs, te szereted az anált?" és nem is a kapcsolatunk elején hozta fel. És akkor már kialakult köztünk némi érzelmi szál, kötődés, így persze, hogy nem úgy ment az egész, hogy nem megy az anál? Oké, akkor vége. LEhet, hogy neked ez furcsa, de azért érzelmek is léteznek, ami miatt sokszor nehéz a szakítás. :)


De ne térjünk el a tárgytól, bocsánat Kérdező, hogy elmeséltem a kis jellegtelen eseményem.


Mindenesetre még mindig nem vágnám le a farkukat az análkedvelőknek. :D De megértem, hogy Te, Kérdező, most frusztrált vagy, nyilván volt valami rossz élményed... de ezen túl kell lépned, különben komoly gondjaid lehetnek majd lelkileg.

2015. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!