Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik ezt csinálják, azokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezt csinálják, azokat hogy nem verik át? Hogy zajlik szerintetek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik mondjuk hirdetik magukat hogy pénzért vagy ajándékért lefekszenek pasikkal. Szóval vajon szex előtt vagy után adják a pénzt stb.? Ha előtte akkor ott az esély,hogy átveri a nő,ha utána akkor meg talán a pasi nem ad pénzt...

2015. júl. 21. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom.
2015. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát itt mindenki arra alapoz szerintem, hogy talán a másik nem akar balhét, veszekedni a másikkal, esetleg nőknél ha olyan a lakás hogy több szoba van, akkor az is előfordulhat hogy ott egy verőlegény aki előbújik ha szükség van rá
2015. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mai rosszlányoknak is megvan a stricijük, ugyanúgy, mint a múltban is megvolt mindig. Elhiheted, hogy ott áll készenlétben, ha akcióra kerül a sor, hiszen az ő pénze forog kockán.
2015. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nincs mindenkinek stricije. Én fiatal amatőr csajokat szoktam felhozni magamhoz, találkozunk valahol, és ha megvan a szimpátia, akkor feljönnek hozzám, és vetkőzés előtt odaadom a pénzt.
2015. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Aniiiita96 ***** válasza:
Huh köszi ezt a hiteles választ! ;) es vittel mar fel szűz csajt?
2015. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommentjét! Érdekes! ;)
2015. júl. 21. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Szüzet még nem, de ha Szene, nem lenne ellenemre. Egyébként is finoman bántam mindegyikkel. :P
2015. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tetszene, na. Telefonról vagyok.
2015. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizalomkör ,mert az körbe ér. :D
2015. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!