Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan sok az análmániás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan sok az análmániás pasi?

Figyelt kérdés
Mit lehetne ellenük tenni?

2015. júl. 22. 01:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
90%

sokan erre vágyunk, megfelelő partnerrel élvezzük is (nálam a barátnőm is élvezi és nem erőltetem rá)


és te miért kívánsz ilyen bután élni?


22F

2015. júl. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, de nagyon rá vannak kattanva a témára.

Nekem sokáig ezért nem volt kapcsolatom, mert féltem, hogy egyszer úgyis felveti. Már csináltam, de nem volt jó, de úgysem fogná fel és elhagyna, vagy megcsalna.


Most szexkapcsolatban vagyok, ahol megbeszéltük, hogy kinek milyen igényei vannak. Azt mondta, neki nem kell anál, de megmondtam neki, ha vágyik rá, akkor nyugodtan dugjon meg más nőt. Mivel szexkapcsolat, így nem zavar, és engem is kielégít. :)


De az ki tud készíteni, te, ha kiderül, hogy nem élvezted az anált, és jönnek azzal, hogy prűd vagy... :D Akkor feltobbanna a fejem. :D Ezt az anált kedvelő nők, meg az análmániások szokták mondani. Hogy valószínűleg fapina vagyok, meg szopni sem szeretek, mert az anált nem élveztem. Én ezért rühellem az análmániásokat, mert ilyeneket mondanak. Attól még tudok táncolni egy pasi farkán és megy a mélytorok, mert seggbe nem élveztem.


Viszont kérdező. Nem akarlak megbántani, de az aggresszivitás, ami árad a válaszaidból, az komolyan pofon üt, mikor olvasom. :D Attól valaki még lehet jó ember, hogy szereti az anált, nekem is van egy haverom, aki folyton azzal jön, hogy már seggbe rakna egy nőt, mert még nem próbálta, és ha kipróbálja, belőle is ugyanolyan análmániás lesz gondolom, de egy férfival sem tudok annyit nevetni, mint vele. Egyszerűen nem érdekelnek a szexuális szokásai, mert mi soha nem fogunk lefeküdni, hiszen haverok vagyunk. Te is fogd fel így... ha lesz pasid, akkor tisztázd az elején (ne olyan aggresszívan, mint itt), hogy te mit szeretsz, és mi az, amit nem. És akkor nem bonyolódsz felesleges kapcsolatba. :) A többi emberrel pedig ne foglalkozz. :)

2015. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 aladar12 ***** válasza:
88%

te annyira értelmes lehetsz mint egy doboz baktérium.

elolvasod meg próbálod értelmezni az okos kérdéseidre adott válaszokat? szerintem már többször leírták, hogy ha nem akarod odaadni a púzód, olyat keress akinek nem kell. van akinek tetszik az anál, van aki kíváncsi. ha ennyit nem tudsz felfogni készíts egy pólót, amin az áll, hogy "fúj anál" és fojtsd bele magad a Dunába. ja és ne nevelj semmilyen módon gyereket, mert az is ugyanilyen fogyatékos lenne.

2015. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 orton ***** válasza:
el se meri árulni hány éves ne vicceljetek, kiderül hogy 40 és ráküldjük a rendőrséget ilyen pszichopata vágyálmokkal :))
2015. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 Joe.38 ***** válasza:
26%
Van itt feminista jog ès gondolat. Nyilvànos oldalon kèrdèst tesz fel. Jön a vàlasz ès ... ès ? "Ne irj a topikomba" . Ez igen. Ez bemutatkozàsnak tökèletss. Nem.kell aggodnod kisanyàm ! Picit se fèlj te olyan agymosott feminista női jogvèdő harcos vagy hogy normàlis pasi nem dug seggbe. De sehogy sem. Aki fèrfi ilyen hozzà àllàs utàn szólni se szól. De mèg bottal se liszkàl meg. Tele vagy keserűsèggel harapsz ès fröcsögsz holott sajàt kèszülèkben van a hiba. Persze tudom.könnyebb ellensèget talàlni mint felfogni .... Mit is? Sajnos a hülyènek elmagyaràzni , hogy hülye az lehetetlen kisérlet. Tyúknak is lehet beszèlni meg tanitani pèldàkkal alà tàmasztva mèg is összaszarja maga körül az udvart.
2015. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Miért kéne elárulnom? Ilyen bunkóknak nem fogom.


"ráküldjük a rendőrséget ilyen pszichopata vágyálmokkal :))"


Mire fel? Nem csináltam semmit.Rád kéne!

2015. júl. 22. 11:46
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Joe-nak igaza van, hogy sok a kérdezőben a keserűség... de ezt pont te mondod? :) Hiszen joe lelkivilága olyan sötét, mint egy ablaktalan bunker. Na ez a kemény. Mikor ugye a bagoly mondja a verébnek, hogy nagyfejű.
2015. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Joe.38 ***** válasza:
0%
Gusztustalan az anàl? Mert azaros? A te azàdból is az fröcsöv. Na az is gusztustalan. Vàgyaik , igènyeket elnyomnàl tüntetnél.ellene? Nosza rajta jó politikus , diktàtor lenne belőled. Be az alkotmànyba! "Pasinak kötelessège , nőnek meg csak joga van" . Korbàcsot vettèl màr? Normàlis fèrfi nyakad körè tekeri ès eltöri a kezed majd a szàdba vizel. Oszt mehetsz panaszra a nő vèdő ligàhoz.
2015. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Jézusom....Ez a Joe beteg.

De a lehurrogásokkal nem törődök.Annyit érnek mint,pillangónak a pizza...

2015. júl. 22. 12:06
 30/42 aladar12 ***** válasza:
0%

szerintem itt elég kevés lehurrogás volt. de igaz, mint csirkének prédikálni. egy egyszerű 2 sornál hosszabb értelmes szöveget nem tudsz felfogni. komolyan kíváncsi volnék a korodra.

ja és Joe szerintem hatalmas forma lehetsz.

2015. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!