Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen vannak a csajok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vannak a csajok a r*b*nckorszakukban?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy a legtöbb lánynak van ilyen, valakinek hamarabb, valakinek huszonévesen. Nálatok ez mennyi idősen volt? Esetleg sztorikat is irhattok.

2015. júl. 21. 05:22
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
Minél idősebb és tapasztaltabb lesz az ember kapcsolat és szexben, egyre jobban rájön, hogy ez a ribizés csak a gyerekeknél és tapasztalatlanoknál van.
2015. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:

Így van, minek udvarolni egy olyannak, aki simán elmegy egy cola után is egy pasial dugni, ha az bejön neki szexuálisan??? Ezek szerint én nem, és ezért udvaroljak neki? Ja vagy csak nálam nem akarna ribinek mutatkozni? (pedig amúgy az?)


Vagy most komolyan gondolják ezt a hozzáállást a nők?:

- nem akarok tőle semmi komolyat, ezért megdughat egyből, leszopom, folyhat a gec.i orrba-szájba, igaz azt se tudom hogy hvják a palit

- komolyan gondolom vele, ezért a fas.zt fogok én vele lefeküdni, udvaroljon csak a kis lúzer (igaz hogy más meg megkapott azonnal).

2015. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Akit lúzernek gondol valaki, attól szerintem nem túl életszerű, hogy akar bármit is, nemhogy komoly kapcsolatot.

2015. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

Tényleg tiszta óvóda amit itt egyesek csinálnak. Nekem úgy tűnik hogy a ribizők egy kicsit felsőbbrendűnek hiszik magukat a nőkhöz képest, akik csak "tárgyak".

Tessék, adott két (kitalált) lány/nő. Az egyik tizenevésen, és a húszas évei elején kiélte magát, kipróbált mindent ami érdekelte, sok pasival volt. A másik nem nagyon mert egyéjszakás kalandokba belemenni, egy csomó dolgot ki se próbált. Pedig izgatta a fantáziáját, de túl gátlásos volt.

Most mindketten 30 évesek, öt éve házasok, van egy két éves gyerekük. Vajon melyikük fog nagyobb eséllyel rájönni, hogy ő még egy csomó dolgot ki akarna próbálni, amit eddig nem tudott vagy nem mert? Szerintem nem kérdés.


F

2015. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
53. A "lúzert" csak én tettem hozzá, mert végül is az, más megkapta a nőt seperc alatt, ő meg teperhet, mert azért ne feledjük a mondást, aki udvarol, az dugni is akar ám.
2015. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

54. Mondom, hogy nekem nem az egyéjszakásokkal van a bajom, ha izgatja, csinálja, kellenek az ilyen nők is (valakinek). Nekem azzal van bajom, hogy utána meg titkolja, és előadja magát egy "szent"-nek, hogy hát őő nem is olyan ám, őt meg kell hódítani meg udvaroni kell neki, blablabla...

Ha ribi, vallja be, és majd a pasi eldönti, hogy így is meg akarja -e ismerni, vagy nem.

Persze mind titkolja, mert tudják, hogy így kevés pasinak kellenének, ergo átverik őket.

2015. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

#54:

"Vajon melyikük fog nagyobb eséllyel rájönni, hogy ő még egy csomó dolgot ki akarna próbálni, amit eddig nem tudott vagy nem mert? Szerintem nem kérdés. "

Már nem azért, de ki tudja próbálni ám a férjével is azokat a dolgokat, amiket odáig nem. Ennyi :)


Amúgy meg mi ez a kiélés dolog? Mintha anélkül nem lehetne teljes egy lány élete, hogy legalább 10 idegen fa.szra rá nem ült....Szomorú.

2015. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

A pasik sem elégszenek meg életükben összesen 1 p¡nával.

Nem mellesleg amíg nincs összehasonlítási alap, nem biztos, hogy amit jónak hiszünk, az valóban jó is...

Vágod?

2015. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

#49

Szívás joga elhasználtnak nevezni egy olyan férfit, aki végig dugta a fél várost. Csakhogy a csajok többsége neg van győződve arról, higy majd megváltoztatják az ilyen palit. Aztán persze sírás lesz a vége. Sokan lepontozzák a zár kulcs hozzászólást, de nagyon is igaz.


#50

Nem azzal van baj, ha volt egy egyéjszakás kalandja, hanem, higy több tucatnyi volt. Ha meg rövid usmerettség után szétteszi valakinek a lábát nem értem milyen jogon várja el, higy őt komolyan vegyék és udvariljanak neki. Mintha valaki tíz millió forintért akarna eladni egy Trabantot. Vicc az egész. Ha neg viszket a p...csája, akkor vakarja meg, vagy vegyen vibrátort.

2015. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

"Sokan lepontozzák a zár kulcs hozzászólást, de nagyon is igaz."

Akkor indokold meg, mièrt is...

2015. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!