Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen vannak a csajok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vannak a csajok a r*b*nckorszakukban?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy a legtöbb lánynak van ilyen, valakinek hamarabb, valakinek huszonévesen. Nálatok ez mennyi idősen volt? Esetleg sztorikat is irhattok.

2015. júl. 21. 05:22
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:

Nem csak szerintem:


[link]

2015. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem már 13(!)-tól elkezdi egynéhány, aztán egészen a 20-as éveiig tarthat. Csak akkor megeshet, hogy fa.sznak sem fog kelleni az olcsó áru....;)
2015. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem 13 évest aki már erősen használta a száját másra is beszélgetésen kívül, de ismertem olyat aki negyven valahány évesen a diszkó egyik sarkában szexelt részegen úgy,hogy a lánya is ott bulizott...és férjnél volt. No comment.
2015. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
Ez egy igenis valósághű kérdés volt. Csak pár fiu aki még szerintem életében nem látott pinát ide jár köpködni. Nekem is volt időszakom mikor nem akartam komolyat, csak csajoztam reggeltől estig....
2015. júl. 21. 11:26
 25/60 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy az egyéjszakásoknál látszik, hogy csak néhány ribi elégíti ki a sok férfi vágyát. Ha akar a nő, mindig szexel, a férfi pedig attól függ mennyit szexel, hogy mennyire férfias és mellette sok pénzt el is költ.
2015. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
Az is milyen már, hogy itt egyesek a férfiakra fogják...miattuk lettem ribi, blablabla stb...hát ez nem így működik, ez valakinek vagy benne van a vérében, vagy nincs...ezek szerint a nagy részének benne van. :D
2015. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
Nálam kb 17 évesen kezdődött. Bár én nem mondanám "r***nckorszaknak" azért mert az átlagnál több pasival van dolgom, de tudom hogy sokan úgyis annak tartanak..
2015. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
83%

"Az is milyen már, hogy itt egyesek a férfiakra fogják...miattuk lettem ribi, blablabla stb...hát ez nem így működik, ez valakinek vagy benne van a vérében, vagy nincs...ezek szerint a nagy részének benne van. :D"


A "férfiak" meg az ösztöneikre, meg a hormonokra fogják, hogy kúrnak jobbra-balra... Az mennyivel jobb?

(Ja tudjuk, az természetes dolog. A nők meg robotok...)

2015. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
6%

28.

1. Mégis inkább bevallják, hogy maguktól ilyenek, és nem másra fogják (sokkal jobb). A nők meg általában le is tagadják.

2. Nem sértődnek meg, ha emiatt megjegyzéseket tesznek rájuk.

3. A nők viszont megsértődnek, ha ribinek hívják őket.

2015. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
Ja és a másik, nekem nincs azzal bajom, ha egy nő ribi, de akkor ismerje el, minek titkolózik, meg mondja az ellenkezőjét? És majd így eldöntöm, hogy akarok e tőle valamit vagy nem, véleményem meg pláne lehet róla.
2015. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!