Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen vannak a csajok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vannak a csajok a r*b*nckorszakukban?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy a legtöbb lánynak van ilyen, valakinek hamarabb, valakinek huszonévesen. Nálatok ez mennyi idősen volt? Esetleg sztorikat is irhattok.

2015. júl. 21. 05:22
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
Az, hogy ti összeálltok olyan pasikkal, akik sok nővel voltak, mert menő, az a ti bajotok, a ti "igényességetek". Na mi meg nem állunk össze olyan nővel, aki sok pasival volt.
2015. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
Látom sztori az nincs. Irok én párat. Ahogy valaki írta hogy ki akarja élni magát, igen, van egy hölgyismerősöm aki tudom hogy 22 évesen anno egy szakítás után elég nagy kanállal falta a ffiakat, aztán jött az igazi, most család , gyerek , minden ok. Vagy nemrég ismerkedtem egy 20 éves lánnyal aki elmesélte az elmúlt pár évét, ami elég spermafoltosnak tünt. :) most meg semmi, szolidan elvan..
2015. júl. 22. 01:20
 43/60 anonim ***** válasza:

#5

Jaja, irigy vagyok egy b...szható lyukra. Kretén.

2015. júl. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

Ne alszenteskedjen mar senki!! Annyira unalmas.

Ne az alapjan iteljunk mar meg valakit hogy hany emberrel fekudt mar le.

Attol hogy valaki amikor szingli pasizik/nozik attol mar sz"r ember? Erteketlen? Kevesebbre tartjatok? Miert? Mert nincs tartasa?

Ha valaki megcsalja a parjat akkor lehet ocsarolni de addig szerintem felesleges.

Es mielott engem is ribiznetek szuz voltam 20 eves koromig(nem vagyok csunya!) csak olyannal akartam akit szeretek.

Megsem nezem le azt akik habzsoljak az eletet.. Akik lenezik az ilyen embereket, azokrol elobb vagy utobb kiderul hogy csak irigyek.

nem azt mondom hogy minden heten massal legyen az szerintem is undorito(bar ki vagyok en hogy masok felett itelkezzek? Senki!) de ha neha neha belefut egy egyejszakas kalandba meg senki se lesz kevesbe ertekes. :)

22l

2015. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

#44:

"Ne az alapjan iteljunk mar meg valakit hogy hany emberrel fekudt mar le. "

De. Továbbra is nagyon sok mindent elmond egy emberről.


"Attol hogy valaki amikor szingli pasizik/nozik attol mar sz"r ember? Erteketlen? Kevesebbre tartjatok? Miert? Mert nincs tartasa? "

Nem sz.ar ember. Igen, ha egy nőnek ennyire nincs tartása, az a szememben nem sok értéket képvisel. Továbbra sem a gyerekeim anyját fogom benne látni, se a feleséget, hanem egy rossz ri.bancot.


Rólam aztán nem fog kiderülni, hogy irigy vagyok, mert mire? Hála Istennek képes vagyok párkapcsolatokat kialakítani és nem egy idegen punci kell,akiben tizenakárhanyadiknak járok, aztán a kövi éjszakán már jön neki a következő.

Nálam a gondolkodás felülírja az ösztönöket. Lássuk be, az ösztönök szerint az állatok cselekednek. Ha csak az ösztöneimre hallgatnék, akkor a bulikban én is fel tudtam volna szedni 1-2 embert egy alkalomra...

2015. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

"ki vagyok en hogy masok felett itelkezzek? Senki!"


Ennek ellenére álszentnek mert irigynek tartod azokat, akiknek nem jönnek be a ribik...:D

2015. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:

#44

Unalmas már ez az irigyek vagytok duma. És igen, akit sokan használnak, az értéktelen lesz, mint a tárgyak esetében. És ez alapján meg lehet ítélni valakit. Tehát nekem egy csaj ne kezdje már azzal, hogy "nem tudom hány f...sz járt bennem, de jogom van kiélni magamat, de már megváltoztam és komoly kapcsolatot akarok, ezért elvárom, higy vegyenek komolyan sőt udvaroljanak is nekem, nert nem fogok dugni csak hónapok múlva".

Mert ha nekem ezt így bejátssza valaki, le is köpöm.

2015. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
47. Ja, milyen már az, ha előadná a csaj a randin, hogy "igen, sok egyéjszakás kalandom volt, de te azért udvaroljál hetekig, meg pedálozzál nálam, mert nem vagyok ám már olyan"...:D
2015. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

"Akit sokan használnak, az értéktelen lesz, mint a tárgyak esetében."

Érdekes, hogy palira nem mondja senki, hogy sokan használták, sőt, úgy van beállítca, hogy ő használt sok nőt. Következtetés: A nők használati tárgyak. Minden esetben.

De a p¡na kell, az jól esik... Ha 40 különböző, akkor is jól esik, és még kitüntetés is jár érte, megkapja Mr. Bitang fa$zagyereknek járó elismerést...

2015. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

Eleg szanalmas hogy szerintetek attol hogy valakinek tegyuk fel volt egy egyejszakas kalandja mar nem kell neki udvarolni...

Elobb meg az volt hogy ha nem birja megszamolni hogy fszt latott.. Kovetkezoleg mar az lesz hogy ha nem szuz a naszajszakan akkor mar egy céda?:D

2015. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!