Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen vannak a csajok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vannak a csajok a r*b*nckorszakukban?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy a legtöbb lánynak van ilyen, valakinek hamarabb, valakinek huszonévesen. Nálatok ez mennyi idősen volt? Esetleg sztorikat is irhattok.

2015. júl. 21. 05:22
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
Azért lássuk be hogy ezt a jelzőt sokszor csak sértegetés céljából használják, és gyakran alaptalanul. Nem meglepő hogy sokan tiltakoznak ellene, sokkal rosszabbnak vannak beállítva a ribik mint amilyenek valójában. A pasikra meg nincs hasonló jelző, úgy nem nehéz felvállalni és büszkének lenni rá hogy valaki sok csajjal volt.. Itt névtelenül nem nehéz felvállalni, hogy ribi vagyok, de a való életben én se tenném.
2015. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
31. Na de miért nem, tán szégyelled? Vagy akkor nyilván nem kellenél a normális pasiknak? Ja, így meg átvered őket! Ha ribi vagy, igenis vállald fel, valakinek majd bviztos kellesz úgy is!
2015. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
Semmi köze a soron következő pasinak ahhoz, hogy hanyadik a sorban. Ez nem hazugság, nem ribi-kérdés.... Egyszerűen ne számok döntsenek egy kapcsolatról.
2015. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

#32


Miért várnom át? Nem fogom neki azt hazudni, hogy egy szűzkislány vagyok, ha érdekli akkor elmondom neki hogy voltak már előtte jópáran. De mint ahogy az előttem szóló is mondta, szerintem se olyan fontos ez, ha emiatt szakítunk vagy össze se jövünk, akkor valószínűleg jobb is így.


De ha egy akármilyen ismerős leribiz, azt nem fogom jó néven venni, és bólogatni se fogok rá, mert semmi köze hozzá.

2015. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne hozzá köze, ha meg akar ismerni, ismernie kell a múltadat is, amiből megítélhet. Nekem pl. egy 23 éves csak azt mondta, hogy kb. 50-60 pasival volt együtt. Ott is hagytam egyből. Ezek után nekem mondhatna akármit, hogy ő ilyen meg olyan. Hadd döntsem már el, hogy be akarok-e állni a sorba.
2015. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:

Kedves Ribik!

Ne védjétek már magatokat ennyire ;)

"Egyszerűen ne számok döntsenek egy kapcsolatról."

De. Látjátok, kapásból két férfi mondja, hogy nem kérünk az ilyen nőkből.

Egy embert nagyon jól meg lehet ítélni a múltjáról és arról, hány emberrel feküdt le. Akiből ennyire hiányzik a tartás és az az igény, hogy tartós kapcsolatot alakítson ki valakivel, azokról nekünk nem a házastárs, az anya és a hűség jut az eszünkbe ;)

Márpedig biztos ti is akartok házasodni....de könyörgöm, ne ezt a gént adjátok tovább a lányotokba......

2015. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kéne ennyire előítéletesnek lenni. Volt már komoly kapcsolatom, végig hűséges voltam, eszembe nem jutna megcsalni senkit. De ha épp nincs senkim, akkor viszont annyi pasival fekszem le amennyivel akarok. Unalmas ez a kettős mérce, a pasik nagy része is ugyanezt csinálja, sőt, még k*váznak is.
2015. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

#37: Milyen előítélet? Itt tények vannak.

Pasik is csinálják ezt...igen....azt se tartom többre. Én a nőket nem bántani akarom ezzel, hanem feltételezem róluk, hogy több tartás van bennük (hamár a pasikban nincs), minthogy szinte bárkinek széttegyék a lábukat.

Egyet még ne feledjetek:

Ha egy férfi sok csajjal lefekszik, az "dolgozik" érte. Valószínűleg jól kell kinéznie, nem hagyhatja el magát. Kell neki pénz (nem kur.vázásra), mivel az egy éjszakás ribik fő célpontja a pénzes pasik. Kell nekik jó szöveg, amivel eladják magukat.

És ha egy nő sok férfivel lefekszik, mit kell tennie? Szét tenni a lábát, ami nem teljesítmény!!!! NEm kell tiptoppp modellnek lennie..

2015. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

Ha valaki évek óta minden alkalmit visszautasít, és kapcsolatban sem adja magát könnyen... Azért a jelen csak jelentősebb, mint a múlt.

Ja, joga van tudni, hányan jártak egy nőben, és az alapján dönteni... de a "Hány nővel voltál?" kérdésre a nők tolerálják és viseljék el a "hát nem tudom, nem számoltam" választ... Korrekt tényleg....

Heh... Én legalább tudom.

2015. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:

"Unalmas ez a kettős mérce, a pasik nagy része is ugyanezt csinálja, sőt, még k*váznak is."


És?? Eldöntheted te is, hogy akarsz-e ilyen pasitól valamit, vagy nem! Persze a nőknek még "menő" is ha a pasijuk sok nővel volt. Na a pasiknak meg nem, ennyi a különbség!

2015. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!