Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magány, szeretethiány stb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magány, szeretethiány stb?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim,csendes,visszahúzódó vagyok. Barátnőm sincs nem is volt...ha igy folytatom valoszinu nem is lesz...tudnatok adni tanacsokat? Melo hely kilőve, buli kilőve 20/f
2015. júl. 19. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Spár cba lidl bkvbusz utca kávézó disznóvágás? Gondolom ezek is kilőve, mi?
2015. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Városban lakok boltba?:Ddd
2015. júl. 19. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

ö akkor most városban laksz?


és azt kérded hogy városiként boltba?


mert? Szerinted akik ott dolgoznak mint vidékről járnak vagy mi a tök? 20 évesen simán jó. Nem kell onnan nyugdijba menni. De igen amúgy az kezdetnek jó, már csak azért is mert a körülmények miatt nem baj ha csöndes vagy.


Amúgy én is akartam munkát említeni, de ha már úgyis szóba került, ha nem jársz suliba akkor ez simán jó. Nyugodtan elmehetsz akár részmunkaidőre is.


Ott vanank más emberek, azt ha másért nem munka miatt úgyis kell majd beszélnetek. Ez hol van ez hol van. Nem tünik nagy cuccnak, de számít, hogy azért szokja az ember mások társaságát stb. Ha meg szar eljösz azt ennyi.

2015. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja ha meg nem mész és otthon ülsz, meg suliba se jársz,, NA AZ sokkal rosszabb. Ha otthon is leszel 1-2 évet mert nem mész suliba. Valami ilyesmi munkára elmehetsz.


Még mondanám azt is, hogy akár ilyen külföldi szoba"lány", csak mert ez pont volt valami kérdésnél. Dee szerintem ez akkro jó igazán, ha már van némi tapasztaltod, nem csak úgy vaktában ki menni, meg ha valaki akar is persze, nem mindeki akar külföldre menni.


Szóval bőven jó itthon. Akár csak egy félévre.

2015. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!