Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak az apámmal?

Mit csináljak az apámmal?

Figyelt kérdés
Alkoholista volt, vert, én meg már kicsi korom óta utálom és ezt gondolom érzi. Állítólag azért vert, mert én soha nem szerettem, neki meg nagyon durva szeretethiánya van. Sajnos most együtt kell laknunk, egyelőre, de egyszerűen kibírhatatlan. Állandóan rá van tapadva, mint egy pióca, folyton beszélgetni akar, egy energiavámpír. Én nem tudom neki azt a szeretetet megadni, amit szeretne, mert gyűlölöm, mert világ életében csak bántani tudott mindenkit. Szerintetek melyikünk fog elpatkolni előbb? Én valami szomatikus betegségben, mert már nem bírom tovább, vagy ő betegszik bele a szeretethiányba?

2015. júl. 19. 20:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: most is alkoholista.-
2015. júl. 19. 20:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélgetni és mond el neki, hogy mi a gondod, hogy miért vagy vele ilyen és hogy ha változást szeretne az irányodban, akkor mit tegyen érte.

Vagy hatásos lesz, vagy sem.

27N (egy alkoholista apa lánya)

2015. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha alkesz akkor nem sok lehet hátra neki. Türelem. Tudom hogy ezt mondani könnyű, de nincs más.
2015. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 Sajnos már több ezerszer lefutott kör:(


3 Már régóta türelmes vagyok:(

2015. júl. 19. 20:27
 5/5 anonim válasza:
Én a helyedben elköltöznék. Kollégium, nagymama...csak van egy hely, ahol lakhatsz. De az alkoholista pszihopatát mindenképpen kerüld el. Nem élhetsz így, mert ez egészségi/lelki károkat fog neked okozni. Ha meg ver is, akkor fizikait. Én a helyedben mindenképpen elmennék
2015. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!