Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak az apámmal?

Mit csináljak az apámmal?

Figyelt kérdés

Elég nehéz ilyen kis helyen felvázolni a családi dolgainkat, de megpróbálom. Elég jó a kapcsolatunk a családdal, azonban sokszor vágunk egymáshoz nagyon komoly dolgokat...úgy, hogy utána nem lesz bocsánat. Felvettek a gimibe, de csak pótfelvételivel. És apámnak csak egy levelet kellett írnia. Ha bármikor visszaszólok vagy olyat teszek, ami neki nem tetszik, elkezdi magyarázni: Most már nagy a szád, hogy benyomtunk a gimnáziumba, kettes tanulócska...stb.

Anyámra is mérges vagyok, mert apámmal sokszor veszekednek..de most is nekem van bajom épp (sírok) és anya kiélvezi, hogy apa kedves hozzá.


2015. júl. 18. 17:18
 1/2 A kérdező kommentje:
és egyszer ezek miatt a sérelmek miatt elkezdtem sírni, és azt ígérte, soha többé nem hozza fel, ma meg újból ezeket mondta:(
2015. júl. 18. 17:19
 2/2 Szeretemacsokit válasza:
Ha egymással veszekednek, abba nem nagyon köthetsz bele, az az ő dolguk. Én egyszer szóltam csak bele a veszekedésükbe, amikor apám el akart költözni. Viszont amihez neked van közöd, amit neked mondanak azt megoldhatod. Értelmes ember vagy, gondolom a szüleid is. Kimész szépen hozzájuk és megmondod nekik, hogy szeretnél velük beszélni. Üljetek le és mond el nekik, hogy a viselkedésük veled szemben bánt téged. Hidd el ez a legegyszerűbb módja. Több mint 10 évig keseregtem, sírdogáltam én is a szobámban, de csak ez az egy jó megoldás van. Mikor kimész és elmondod nekik. Viszont neked is tenned kell ennek érdekében. Tanulj a jobb jegyekért, mert nem csak, hogy a jövőbeli életed lesz jobb hanem a családodban a légkör is. Megéri.
2015. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!