Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők, válaszolnátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, válaszolnátok? Tovább lent! (? )

Figyelt kérdés
Sokan megnéznek úgy fentről lefelé. A kérdésem az lenne hogy, ilyen esetben ha oda megyek a hölgyhöz és, leszólítom, örülne neki? Vagy ha pont te néznél végig rajtam te örülnél ha oda mennék hozzád?
2015. júl. 19. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a dzsuvát nézik a ruhádon :D
2015. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék. Nem feltétlenül pozitív dolog miatt nézek meg egy férfit.
2015. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Magamból kiindulva én ha megnézek egy pasit akit helyesnek találok, lenntről felfele szoktam megnézni, vizont ha nem jön be vagy inkább valami úgymond furcsát találok rajta akkor szoktam fenntről lefele megnézni. Viszont szerintem ha úgy van egy próbát megér :)
2015. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az esetek 90%-ban csak úgy megnézem az embereket. Az öltözetüket, alkatukat, hajukat, stílusukat. Elég ha egy jó ruhadarab, vagy nekem tetsző szín kapja el a tekintetem és máris érdekel az összkép. De ettől még nem tetszenek.
2015. júl. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!