Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek küzdjek tovább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek küzdjek tovább magammal vagy fogadjam el az alkatomat nektek ez kizáró tényező egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Huszonket eves srac vagyok és egesz életemben súly problemákkal küzdöttem. Sajnos nálunk családilag mindenkinek van egy úgynevezett úszogumi ami aránytalan mert egyébként mindenhol máshol vékony vagyok. Rendszeresen sportolok versemy szinten. És elég magas vagyok 190cm kilóban pedig 85. Viszont egyszerűen bármennyi kiló vagyok a hasamról nem tűnik el a felesleg. Ruhában ha nem veszek fel feszülősebbet akkor nem látszik nagyon.
2015. júl. 18. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Tökéletes ember nincs, valami "hiba" mindenkin van. Hidd el, nem kizáró tényező.
2015. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátom hasonló alkat lehet, ő se nagyon fogadja el magát, pedig én imádom az "úszógumiját"! Sokkal jobban szeretem, mintha kockahasa lenne!!!
2015. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csupán étkezés kérdése az úszógumi eltüntetése. Sok fehérje, minimális szénhidrát.
2015. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a válaszom igen és igen, részben küzdj azért hogy formában tartsd magad, részben pedig fogadd el magad mert ha mabaddal megbékélsz akkor a kisugárzásod is megváltozik. Nekem is nehéz partnert találni de nem a külsőm miatt de ez most gondolom senkit nem érdekel viszont ha az ember jókedélyű akkor az sokat lendít az ügyön tehát hajrá! És pasi ként írom ezt :)
2015. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem csinálsz mindent jól, olvasd el: sárga kapszula
2015. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj már... ez legyen az utolsó problémád.


Amíg nem olyan mérví, hogy rámenjen az egészséged (és szerintem nem olyan), akkor nem gáz.

2015. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!