Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebből volt már nektek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből volt már nektek is problémátok?

Figyelt kérdés
Sűrűn szexelsz egy csajjal (jobb esetben barátnővel), és megszól, ha mondjuk 3x szexeltek aznap és konkrétan úgy élvezel el, hogy nem jön semmi...
2015. júl. 18. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam a másodikra kevesebb jön, harmadikra semmi. De sohasem csináltuk harmadszor. 3-nál többször csak kiverni lehet egy napon belül, de már nem olyan jó, olyankor csak a kíváncsiság miatt csinálom, hogy megtudjam, mennyire vagyok képes?
2015. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen veszély engem nem fenyeget
2015. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én a 3.-at is tudom élvezni, meg a 4.-et is, sőt 5x is tudnék szexelni egy nap, a csajszi kivánja is, naponta többször, viszont azt gondolja hogy nem élvezem... mármint a 3.-at meg esetleg a 4.-et.
2015. júl. 18. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mondd el neki, hogy de igen.
2015. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól, hogy nem jön semmi még élvezheted.a sperma nem az egyik percről a másikra termelődik kell neki egy kis idő
2015. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!