Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4éve vagyunk együtt lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve vagyunk együtt lehet ebböl gond?

Figyelt kérdés
tehát én voltam neki az elsö viszont kicsit tartok attól hogy majd kiváncsi lesz milyen más pasival a szex
2015. jún. 6. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te kielegited nem lesz olyen gond
2015. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, engem pont ilyen miatt dobott a csajom
2015. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A férfiak sem maradnak örökké egy lánnyal, bármilyen furcsa, a lányok sem maradnak örökké egy fiúval.


Ha amúgy minden rendben köztetek, a szex is jó, akkor lehet, hogy nem hagy el. De ha kíváncsi akkor igen.


Mi erre nem tudhatjuk a választ, mivel nem ismerjük a barátnődet.

2015. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én barátnőmmel is ez van ő szeret meg minden el tudja képzelni velem az életem de ő is ki próbálná mással hogy milyen egy kapcsolat
2015. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy valaki a legelsővel éli le az életét.
2015. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!