Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengedtem egy csaj osztálytá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedtem egy csaj osztálytársamnak hogy felvegye a mobiljával ahogy maszturbálok, lehet ebböl baj?

Figyelt kérdés
kérdeztem töe szexelunk? azt mondta szo se lehet rola, de szivesen megnézné ahogy masztizok, és nem csak nézte fel is vette a telojával, és most hazament a video meg ott van a teloján, ebbol lehet baj? am azért engedtem mert nagyon szép csaj és izgatott ahogy néz meg kameráz 18f

2015. jún. 20. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez bazinagy hiba volt égni fogsz de nagyon.
2015. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
LOL, talán már terjed is a sulis facebook csoportokban.
2015. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor felteheti netre (ha eddig nem tette), tehát nagy bajban vagy. Az ilyesmit nem tanácsos kirakni a kirakatba, mert egy életre bélyeggé válhat rajtad.
2015. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Biztosan mindenkinek megfogja mutatni és az egész suli rajtad fog nevetni.
2015. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg közzétenné, azzal a BTK szerint bűntettet követ el ami akár 1-től 5 évig terjedő szabadságvesztéssel is sújtható. nézz utána!
2015. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dehogy!! ugyan már, mégis mi baj lehetne belőle? hiszen te is írtad, hogy nagyon szép a csaj. akkor meg mégis mi rossz történhet?
2015. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tuti kamu
2015. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mire kezdődik a suli elfelejtik..
2015. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezek szerint, ha már ez a kérdés megfogalmazódott benned azt mutatja, nem bízol meg benne, pedig ehhez az kellene. Előbb kellett volna gondolkodni és utána cselekedni, tudom utólag mindenki okos, ha olyan a helyzet, amiben még nem addig volt. Ha vissza is él vele, legalább tudni fogod ezt már. Ha nem, akkor szereztél neki egy jó élményt. Máskor inkább legyél óvatosabb az sosem árt.

N

2015. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kamu de hanem akkor nagy eséllyel zsarolni fogsz amit ne engedj mert ha közzé teszi akkor

"Ptk.6 80. § (1) A személyhez fűződő jogok megsértését jelenti a más képmásával vagy hangfelvételével kapcsolatos bármiféle visszaélés.

(2) Képmás vagy hangfelvétel nyilvánosságra hozatalához – a nyilvános közszereplés kivételével – az érintett személy hozzájárulása szükséges."


Ha elítélek több éves szabadságvesztés járhat érte,ezt tudatosítsd vele még mielőtt közzé tenné


És 5. Ez nem a PTK hatáskörébe van?

2015. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!