Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek taszító egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek taszító egy fiú, aki mindenhol szőrtelen?

Figyelt kérdés

Ipleztem mindenhol, mert nekem úgy tetszik. A testem szép, kidolgozott, van barátnőm, de a tobbi lány véleményére is kíváncsi vagyok.

Szerintem semmi baj vele, nekem kicsit undorító volt, hogy szőrös vagyok, most meg szeretem, mert olyan szép bársonyos a bőröm, mint egy lányé. És még annyit, hogy heteroszexuális vagyok.



#nőiesség #férfias #szőrtelen fiúk
2015. júl. 17. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mindenhol szőrös vagyok.
2015. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszene. A szerepek ne cserélődjenek fel egy kapcsolatban.
2015. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Kedv függő.

Valamikor a tök szőrtelen, izmos pasikat támadnám le, de sokszor a szőrös, mackós férfiakat látnám szívesebben magam mellett.

Ebben logikát nem látok. De nem is csodálkozok. Nő vagyok. :D

2015. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

"olyan szép bársonyos a bőröm, mint egy lányé.."

Nekem az tetszik, ha egy férfi olyan, mint egy férfi. A bőre is.

2015. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

# 2

Nem értelek, továbbra és férfi vagyok, nem érzem nőnek magamat, se a kapcsolatba, sem a privát életben:D

És azt sem szeretném, ha a csajom lenne dszungel mindenütt meg igénytelen:D

2015. júl. 17. 18:30
 6/14 Gordon70 ***** válasza:
100%

nem a szörősség jelenti hogy igénytelen


van akinek a férfias férfiak jönnek be, van akinek a gyantázott selyembőrűek

2015. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem tetszene... Szerintem kifejezetten gusztustalan, ha egy pasi szőrteleníti magát, főleg a lábán, kezén, mellkasán... Egy férfi szerintem igenis a sok szőrtől lesz férfias. Még ha valakinek a mellkasán nincs is szőr vagy nem annyi, legalább a lába, keze szőrös, ez így jó... Miért akarnám, hogy a pasim is olyan selymes legyen, mint én...? Nem egy lányt akarok simogatni, érezni akarom, hogy férfi...
2015. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
fúj milyen már, még meg értem, hogy kézen lábon nem tetszik, de, hogy sehol?
2015. júl. 17. 19:27
 9/14 anonim ***** válasza:
A szomorú az, hogy nekem 31 éves fiúként kb annyi testszőrzetem van, mint egy 15 éves lánynak. A karomon semmi, a lábaimon pár szál, de a combomon semmi, arcomon szintén nem nő. Mindenki azthiszi borotválom magam.
2015. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a köztes jön be; ne legyen túl szőrös, de szőrtelen sem
2015. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!