Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szánalmas ha két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas ha két nő összeverekedik?

Figyelt kérdés
N
2015. júl. 15. 02:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak meztelenül csinálják. És akkor már showműsor. ;)
2015. júl. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tőlünk nem messze a kocsmában gyakori amikor két középkorú cigus nő egymásnak ugrik :D Mi jókat röhögünk rajta! :D
2015. júl. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nyugodt, visszafogott ember vagyok, és nem tolerálom az ilyen viselkedésformát sem nők, sem férfiak esetében.
2015. júl. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pszt! ***** válasza:

Szerintem eléggé vicces tud lenni.

Csak azt nem tudom, miért mindig hajra mennek -.-

24/N

2015. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerre szánalmas és nevetséges látvány.
2015. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább viccesnek mondanám :D
2015. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
maunika sóban láttunk már ilyet, szánalmas és vicces
2015. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább vicces. Főleg, hogy hajra mennek, mint az előbb már írták, vagy a kezükkel hadonásznak.

Legalább lenne annyi eszük, hogy az öklüket használják, ha már verekedni akarnak.

Buliban láttam már ilyet, az egyikük fiú haverja szedte szét őket, majd ölben kivitte a barátnőjét az utcára, letette a csajt és már foghatta is a haját mert visszaköszönt piába áztatott pár falat vacsora.

Sajnáltam a srácot, szerintem nem így tervezte azt az éjszakát.

2015. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát én egy csajnak neki tudnék menni.....de nem akarok szánalmassá válni.....féltékeny vagyok egy csajra de nagyon, gyűlölöm.....a barátom miatt
2015. júl. 15. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!