Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek ez esetben terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek ez esetben terhes? (bocsánat, tudom, hogy már-már szánalmas ilyet kérdezni :S)

Figyelt kérdés

Múlt hét hétfőn szexeltem a barátommal. Sajnos lecsúszott róla a gumi, amikor kivette, de a gumi vége már kinn volt, tehát nagy valószínűséggel nem került belém ondó. Viszont én olyan fajta vagyok, aki akárhogy védekezik, mindig retteg. :S Iszonyatosan félek, hogy teherbe estem. Úgy látom, hogy a hasam kicsit kerekebb, meg a melleim is picit csomósabbak. A menzeszemnek jövő hét szombaton kellene megjönnie, és 28 naposak a ciklusaim.

Szerintetek mekkora az esélye? Mikor teszteljek, hogy biztos legyen az eredmény? Rosszul vagyok, ha csak rágondolok az egészre.


2013. márc. 6. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kezd paranoia lenni :) Nekem is volt,hogy azon rettegtem,hogy teherbe estem - pedig védekeztünk,csak hasonló baki történt - és néha már én is ilyeneket éreztem,de gondolj bele,mitől lenne már most kerek a hasad?? Én ilyenkor 1-2 hét különbséggel legalább két tesztet szoktam csinálni.. Ha jól tudom, kb két hét után már mutathat ki biztos eredményt, bár egyik barátnőmnek egy hét után teljesen egyértelműen jlezte a kis jövevényt :)
2013. márc. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Nem kell félned, az én párommal is mindig rettegtünk a hasonló dolgoktól és mégsem történt semmi, pedig hasonló tünetei voltak mint neked.

Sose volt problémánk, de védekezzetek mindig!

Ha viszont mégis gumi nélkül csinálnátok, ez esetben csak akkor, ha van önkontroll.

Hogy megnyugtassalak, nincs értelme ezen gondolkodni, az ember megérzi ha valami 'baj' van.

Netán nem lenne ez megnyugtató, vegyél egy gyorstesztet, pár száz forint és szinte bárhol beszerezhető.

(pl: rossmann)

19/F

2013. márc. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy terhes. A legjobb nyugtató egy teszt.
2013. márc. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy félsz, én is féltem mindig:D Beképzeled magadnak hogy kerekebb a hasad, nem tudod behúzni, ilyesmik. De 1 hét alatt nem kerekedhet, sokkal később kezd el nőni a has. A nagy para miatt lehet késni fog jövőhéten, szóval próbálj meg megnyugodni és gondolj arra, hogy majd akkor kiderül. Addig nem tudsz mit tenni. Tudom, hogy nehéz, de nem lesz gáz:) 20/L
2013. márc. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem lesz semmi baj. Ne legyél ennyire paranoiás. A hasad ilyenkor még nem lehet kerekebb, és a melleidben sem érezhetsz még változást. Csak beképzeled. Ha esetleg nem jönne meg időben, akkor csinálj egy tesztet. Szerintem a terhesség kizárt, de ha így rástresszelsz, akkor lehet, hogy késni fog a mensesed.
2013. márc. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A terhességnek kb az első 6 hétben nincs jele. A has meg kb a 12 hét körül kezd el változni. Szoval csak bebeszéled magadnak. Ha teherbe is esnél még csak be sem ágyazódot volna rendesen ennyi idő alatt a magzat. Ha nem jön meg a havid akkor tesztelj, annál elöbb amugy sem mutatja ki.
2013. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És miért lenne a hasad 1 hét alatt kerekebb? :D

Alien növekszik benend?

Tedd egy kicsit félre a paranoiát,és gondolkozz reálisan.

2013. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!