Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akivel szexkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel szexkapcsolatban vagytok azzal miért nem jönnétek össze? (zöldkéz)

Figyelt kérdés
Ugye általában azzal létesitünk szexkapcsolatot aki külsöre bejön, jo vele a szex, normális, jo fej(ha nem igy vagy szoljatok nyugodtan) akkor arra miért nem alkalmas hogy kapcsolatban is legyetek?:) mert ismeritek hogy félrelépös tipus? Vagy miért?:) érdekelne a véleményetek :)
2015. júl. 13. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Azért, mert ő csak szexre kell, és semmi másra. Nem akarom őt megismerni, csak néha dugni akarok vele egy jót.
2015. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem akarok kötöttséget.
2015. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Pszt! ***** válasza:
69%

Sokkal kényelmesebb érzelmek nélkül, mint ha még mondjuk szerelmes is leszel az illetőbe. A szerelemmel, csak a baj van, szokták mondani :D

24/N

2015. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen mert ismerem h nem birja a kotottseget es taszit h annyi csajjal volt elottem. Viszont amig nem erzek iranta semmit nem izgat
2015. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem szeretek egy pasival csak szexkapcsolatot létesíteni, mert előbb utóbb többet fog érezni és később csak nyűg lesz a nyakamon.
2015. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Van amikor csak egyszerűen nem fér bele az idődbe az életedbe egy normális kapcsolat, és szexre ettől még mindig van igényed. Ilyenkor jó a szexkapcsolat, vagy ha nem akarsz elköteleződni...
2015. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Akivel volt egy laza szexkapcsolatom, az egyáltalán nem fogott meg semmilyen módon, nem érdekelt, mint ember, csak a szex volt vele nagyon jó. A mostani kapcsolatom más, ez is csak szexnek indult, de aztán sokkal több lett belőle. Vele több okból nem jönnék össze, a fő ok, hogy ő nem független.
2015. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

Mert párkapcsolatra már nem kell. Pl nem felvállalható, mondjuk illetlen, csúnya, bunkó. Szóval inkább nem!

De lehet az életnek olyan szakasza is amikor mint most nekem egyáltalán nincs időm tartósabb kapcsolatra.

Elég gáz de így van.

2015. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha szexkapcsolatba kezdek akk azt nem akarom kapcsolatra. Vannak szabalyok amiket megbeszelunk es ennyi. Igen neha jo osszejarni es vele aludni de tobb nem. Nekem mar volt h belem szerettek es fajo szivvel de "szakitottam" mert nem kapcsolatot akartam.
2015. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Mert szimpatikus nekem az illető, de nem vagyok belé szerelmes és nem is akarnék vele kapcsolatog
2015. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!