Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisbabás anyukák, ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisbabás anyukák, ti szoktatok könnyiteni a párotokon orálisan ha már szexre nincs idötök vagy fáradtak vagytokva csecsemö miatt?

Figyelt kérdés
Nekünk 3 hónapos a babánk de szülès óta mèg nem szexelt velem az asszony mert azt mondja kifárasztja a baba ès nincs kedve hozzá. Ès ha kèrem hogy könnyitsen rajtam akkor meg azt mondja nincs rá ideje mikor csak 2 perc lenne. Már fèl ève nem szexeltünk egy normálisat. Besegitek neki sokat a pici gondozásába hogy legyen rám ideje de látom rajta hogy tojik rà velem mi van. Èn csak a pènzt hozzam ès lessem minden òhaját, ö meg nyugodtan elbabázik mintha már más nem is lètezne.
2015. júl. 12. 00:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tudom, bolond voltam. Már ott akartam hagyni mire közölte hogy terhes. Igy elvettem felesègül hogy egy normális család legyünk. Ezek szerint rám már csak eltartókènt tekint, akinek neveli a gyerekèt. Egyèbkènt már tervezi a második gyereket, csak azt nem èrtem minek. Talán mert akkor mèg 3 èvig nem kell dolgoznia. Ha meg szeretõt tartanèk mert õ nem szexel velem akkor biztos fèlre állna a szája. De ha így folytatja akkor èn továbbra is gondoskodok róla meg a gyerekemrõl viszont mint nõ meg fog szünni számomra.
2015. júl. 12. 15:54
 12/15 omba ***** válasza:
43%

Ne furdaljon a lelkiismeret a szerető miatt, nem nagyon hagy más választást. a gyereket meg csak nem kéne otthagyni.

Én is olvastam ilyen felvetést itt a GYK-n egy asszonytól, hogy ha már van gyerek, minek a szex, - és a férje ezt nem érti, pedig az anyukája is magyarázza neki.

2015. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért, kérlek, mert azt hittem, az a helyzet, amit a nyitóbann írtál:

"Nekünk 3 hónapos a babánk de szülès óta mèg nem szexelt velem az asszony mert azt mondja kifárasztja a baba"

De most mér megírtad, hogy ez nem így van, MOST ÉPP a babára hivatkozik, de előtte meg szintén ilyen volt, de akkor hivatkozott más dolgokra.

Meg nem írtál semmi olyanról a közeledésedben, amitől egy nőben felkél a szexuális vágy.


Az újabb hozzászólásod alapján sosem szeretett téged ez a nő, érdekből ment hozzád.

2015. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%

... meg mert a kérdésfeltevés, maga az 5let is tökélete szexuális analfebetizmusról árulkodik:

"Kisbabás anyukák, ti szoktatok könnyiteni a párotokon orálisan ha már szexre nincs idötök vagy fáradtak vagytokva csecsemő miatt?"


Ez rendkívül durva, még 5letnek is.

Sose jutna eszembe in medias res aktusba bonyolódni bárkivel.

A szexuális viselkedés egy egész napos dolog, ha ezt nem tudod felépíteni, ne csodálkozz, hogy nem tudsz szexuális vágyat felkelteni.

Sajnos a leírtak alapján nem vagy jó szerelmi partner, de jó vagy pénzeszsáknak, és az erre cuppanó nőt sikerült felszedned.

Ha másfajta kapcsolatot akarsz, akkor meg kell tanulnod, hogyan légy jó szerelmi partner.

2015. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
En ertem a helyzetedet es ennek ugy is az a vege ha nincs otthon kaja megyunk az etterembe. Tipikus eset. Igaz az is Mit sokan irtak hogy erd el hogy ferfikent nezzen rad. Ez nem mindig az udvarlas es kedvesseg tovabb fokozasa. Legy ferfi mutasd meg mit akarsz, legy oszinte. Ne menj titokba szeretozni, oromlanyozni az holyeseg. Csak eltolod idoben a problemat es a vege. Te leszel a szemet! Beszeld meg vele, hogy nincs bajod azzal hogy o a gyerek re koncentral, de ertse meg neked is kell a szex igy eljarsz mondjuk happyendinges masszazsra es akkor ez nem fog megcsalasnak szamitani. Persze lehet hogy elsore sipakol majd az otlettol.... No bol van.... De utana elgondolkozik rajta. Ha belemegy akkor aldasat adta egy nyilt hazassagra ami ha neked is jo, hogy ez a csalad ott az anya, de szex mashol akkor ok. Ha nem engedi akkor neki kell alternativat mondanija. Lehet o akar egy masik pasit. Lehet 3 nak bevenni! Beszeljetek meg es ne engedj az igenyeidbol! Lesz megoldas
2015. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!