Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisbabás anyukák, ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisbabás anyukák, ti szoktatok könnyiteni a párotokon orálisan ha már szexre nincs idötök vagy fáradtak vagytokva csecsemö miatt?

Figyelt kérdés
Nekünk 3 hónapos a babánk de szülès óta mèg nem szexelt velem az asszony mert azt mondja kifárasztja a baba ès nincs kedve hozzá. Ès ha kèrem hogy könnyitsen rajtam akkor meg azt mondja nincs rá ideje mikor csak 2 perc lenne. Már fèl ève nem szexeltünk egy normálisat. Besegitek neki sokat a pici gondozásába hogy legyen rám ideje de látom rajta hogy tojik rà velem mi van. Èn csak a pènzt hozzam ès lessem minden òhaját, ö meg nyugodtan elbabázik mintha már más nem is lètezne.
2015. júl. 12. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Azért az valahol érthető, hogy ha FÁRADT, akkor az orális szexhez is fáradt, különösen, hogy neki még élvezet sem jut...

Viszont a te álláspontod is érthető, sajnos sok kapcsolatnál bekövetkezik, hogy csak "anya" és "apa" lesz.

Javaslom: kezeld nőként, hogy ő férfiként kezeljen. Magyarán: kezdj el neki udvarolni. Komolyan! Attól hamarabb megjön a kedve a szexhez, mintha elvárod...

2015. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Az asszonyod nem épp intelligens nő. Mármint érzelmileg. Ugyanis tudnia kéne, hogy szülés után pont, hogy fokozottan da kell figyelnie a csecsemő mellett a partnerére, mert elhidegülhet a kapcsolat az egyoldalú törekvések miatt, és az ifjú apa emiatt a gyerekre vetítheti ki az elkeseredettségét, ami téves levezetési célpontja a frusztrációjának. Hisz a gyerek semmiről sem tehet. Ülj le vele, és mondd el neki a gondodat, és fűzd hozzá, hogy a kapcsolat nem csak egy emberes dolog, a kicsinek is legyen külön helye, és legyen oda téve, magyarul teremtsen időt a szeretkezésekre, összebújásokra is, de úgy, hogy közben ne keljen fel 5 percenként megnézni, mi van a kicsivel, mert az teljesen kinyírja az intimitást idővel. Intelligencia kell ehhez is.
2015. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele ezt többször is megbeszèlni de tènyleg csak a gyerek èrdekli. Szeretgetem, kedveskedek neki de mikor hozzá bújok cirógatom akkor is eltol magátòl ès közöttünk altatja a babát. Háztartást nem kell vezetnie mert az anyósom minden nap jön fõzni ès takaritani. Más nõ kisbaba mellett mèg mos, fõz, takarit ès rendezi a nagytesót õ meg kifárad egy gyerektõl úgy, hogy semmi másra nincs gondja. Arra mièrt nem fàradt hogy este mikor alszik a baba nèzi a tv-t èjfèlig?! Aludhatna olyankor, de nem álmos.Ahogy èszrevettem õ nappal sokat alszik a gyerekkel ès állandóan tv-t nèz a babával a mellkasán. Ezèrt nem èrtem az õ fáradtságát.
2015. júl. 12. 00:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam már vele ezt többször is megbeszèlni de tènyleg csak a gyerek èrdekli. Szeretgetem, kedveskedek neki de mikor hozzá bújok cirógatom akkor is eltol magátòl ès közöttünk altatja a babát. Háztartást nem kell vezetnie mert az anyósom minden nap jön fõzni ès takaritani. Más nõ kisbaba mellett mèg mos, fõz, takarit ès rendezi a nagytesót õ meg kifárad egy gyerektõl úgy, hogy semmi másra nincs gondja. Arra mièrt nem fàradt hogy este mikor alszik a baba nèzi a tv-t èjfèlig?! Aludhatna olyankor, de nem álmos.Ahogy èszrevettem õ nappal sokat alszik a gyerekkel ès állandóan tv-t nèz a babával a mellkasán. Ezèrt nem èrtem az õ fáradtságát.


Szülés utáni depresszió is lehet akkor nála. Persze, hogy eltol az ágyban. Az nem helyes, ha a csecsemőt közétek fekteti, mert ezzel is elvágja az intim érintkezés lehetőségét is, ha nem is készültök rá tudatosan. A gyermeknek másik szobában a helye éjjel, de minimum kiságyban, a szoba másik sarkában, ha szeretkezni akarnátok.

Valamiért be van zuhanva, de meg kell értened, hogy egy szülés az azért igénybeveszi az idegrendszerét neki, és a gondviselés is. Ezért is menekülhet a tv nézésbe is, mert az magányos dolog, egyedül akar lenni. Menjetek el szakemberhez, vizsgáltassátok ki, nincs-e szülés utáni depressziója. Így már más a kép.

2015. júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Ne haragudj, de hogy lehetsz felnőtt férfi létedre ennyire analfabéta a szexualitásban?

Még egy 13 éves kisfiú sem gondolja, hogy a nő bemondásra fog szexelni.

2015. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Egyébként hogy zajlott a szülés?

Volt valamilyen súlyos beavatkozás, amiből még nem épült fel?

Vérzése meddig volt?

2015. júl. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 omba ***** válasza:
100%
Nem irigyellek nálunk szerencsére nem így volt, persze, hogy a baba volt a legfontosabb neki is, nekem is - de talán 2 két se maradt ki a szülés után, - valahogy mindig talált módot rá, hogy mutassa, ilyen módon is szeret.
2015. júl. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A terhesség előtt milyen volt a szexuális életetek?
2015. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mièrt lennèk analfabèta a szexhez?Udvarok neki sokat de már unom hogy csak èn talpalok. Nem volt semmi gond a szûlèsnèl , minden rendben volt, 2 hètig volt vèrzèse szülès után, a 6 hetes vizsgálaton is minden okès volt. A baba már 3 hónapos. Fèrdi vagyok ès vannak sajnos szexuális igènyeim.Felesèg mellett állandóan maszturbáljak ès temessem el magam 30 èvesen? Èn mondom neki hogy ne aludjon velünk a baba mert oda kap, de tojik rá. Terhessèg elõtt változó volt a szex. Mikor elkezdtünk járni akkor állandóan akarta a szexet, mikor hozzám költözött akkor ritkább lett, mikor meg terhes lett ès felesègül vettem onnantól ridegebb lett. Lehet elkènyeztettem. Sose kellett dolgoznia mióta velem èl, akkor is lopta a napot mikor mèg nem volt terhes.
2015. júl. 12. 11:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem, tudtad mit vállalsz. Nem kellett volna belemenni. Volt éppen elég intő jel.
2015. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!