Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki tudja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki tudja hogy anyja maszturbál? Vagy látta, hallja szexelni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan fiú,lány aki tudja hogy anyja masztizik?Nincs tabu.Hallotta szexelni,vagy akár látta is?

2015. júl. 11. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Tudom, hogy maszturbál.

Hallani nem hallottam, csak láttam szexelni, és vannak dolgok amiket ő mond el nekem, jó példa ként.

17\l

2015. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egyedül van így igen maszturbál. F
2015. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Na mi van már a buzulás is megy ki a divatból, most már az anyátokra gerjedni a menő? Már várom az anya-fiú házasság legalizálását a jogegyenlőség nevében.
2015. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyu életkorát odaírhatnátok.
2015. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell látni, hallani. Ha van párja, akkor szexel, ha nincs, akkor maszturbál. Ő is ember, ennyi.
2015. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sem a szex, sem a maszturbáció nem bűn!

Minden egészséges ember gyakorolja - a körülményei és a lehetőségei függvényében.

Nincs ebben semmi rossz!

2015. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen hallottam meg rajtakaptam apámmal őket, erre mikor befejezték átjöttek bocsánatot kérni, mondam nekik ne baj megértem, én is élvezem, de legközelebb mondják, hogy 1 órával tovább maradjak barátomnál.
2015. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!