Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nő maszturbál az javíthat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő maszturbál az javíthatja az orgazmuskészségét?

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Is! Nem csak az orgazmus készségét javithatja, de a testének az ismeretét is!
2015. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Javíthatja, de akár ronthatja is.


Ha valaki azelőtt, hogy az orgazmuskészsége kialakult volna, rendszeresen zuhanyrózsával, vagy vibrál kütyükkel masztizik, akkor kifejezetten árthat vele, hiszen olyan stimulációt alkalmaz, amire egy kéz, egy száj, vagy egy férfi soha nem lesz képes!


Ha kézzel csinálja ugyan, de mindig ugyanúgy, ugyanolyan erősséggel, ugyanazokkal a mozdulatokkal, az is rizikós lehet, mivel élesben is fognak kelleni ezek a mozdulatok.


De ha valaki közben folyamatosan ismerkedik a testével, váltja a módszereket, az időtartamot, az intenzitást, akkor kiismeri a teste reakcióit, és nagyban javíthatja az orgazmuskészségét. Ráadásul még a szexuális életét pluszban elősegíti, hogy mivel tudja, mi neki a jó, tudja irányítani ebben a partnerét.

2015. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a 2. választ el kéne juttatni minden csajhoz! Sajnos az a tapasztalatom, hogy nagyon hülyék a lányok e téren!
2015. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos igen,kedves utolsó,viszont; az olyanok mint pl én,akik 10-11 évesen elkezdtek menstruálni,és jóval előtte ugyebár elkezdődtek a hormonális folyamatok,9 évesen már volt egy kis cicim,kb 8-9 évesen is kezdtem el maszturbálni. Azt sem tudtam hogy mi az! Azt hittem beteg vagyok,viszont nem mertem senkinek sem beszélni róla és teljesen rákattantam,szó szerint függő lettem,olyan fiatalon akár napi 10x(csak csiklóval)is csináltam. Meg is sérthettem,sokszor úgy fájt hogy alig bírtam járni.

Sajnos ennek az lett a vége hogy szex közben csak úgy tudok elmenni ha magamnak izgatom a csiklómat,orálisan pedig elég nehezen.

Gyerekként nem tudhattam mit teszek ezzel... A szokás pedig úgy berögzült,hogy máshogy nem tudom elérni az orgazmust.

2015. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!