Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ki előtt mennyire vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ki előtt mennyire vagy szégyenlős?

Figyelt kérdés
Lányok ki előtt mennyire vagy szégyenlős?Család,idegenek,rokon,barátok?Konkrét helyzetek?

2015. júl. 9. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Apu előtt bugyi nélkül nem mutatkozom.Anyu előtt nincs gond,de nem szeretem ha bámul.Tesómmal is ugyanígy vagyok (19F).Többi rokon nem lát meztelenül.Barátom előtt egyeltalán nem vagyok szégyenlős:)

17L

2015. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Közvetlen családban ez nem gond.

Nem azt mondom, hogy otthon mindig egy szál semmiben ücsörgünk vagy teszünk veszünk, de zuhany után nagy melegben kicsit száradva hűsölni nem téma egy szál semmiben.

Mindegy, hogy anyám vagy apám vagy a testvérem lát e?

2015. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szüleim előtt nem pucérkodok egyáltalán, otthon párom és a gyerek előtt egyáltalán nem gond a meztelenség.

Idegenek előtt nem vetkőzöm, orvosok előtt egyáltalán nem vagyok szemérmes (nőgyógyásszal egy szál punciban simán elcseverészünk akármiről, gyerekekről, nyaralásról)

2015. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apu elott nem mutogatom magam anya es tesom elott siman.. Bar anyam elegge meg szokott nezni:D strandon noi oltozoben zuhanyzoban siman..:D
2015. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!