Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nektek hogyhogy nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek hogyhogy nincs igazán szükségetek a szexre?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 14:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hahahahahah,utolsó,azt én is olvastam :DDDDDD

Már miért ne lenne szükség?! Bárhol,bármikor,de csak vele:)

2015. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mert máshogy működnek, mint a pasik. A nők csak kényszerből fekszenek le a pasinak, mert így tudják megtartani.

Mit gondolsz, miért van több szűz öreg nő, mint szűz férfi? Egyszerűen nincs igényük rá. Max ha találnak valakit, akit meg akarnak tartani, akkor nagy duzzogva végigfekszenek az ágyon, míg el nem veszed, de amit elveszed feleségül, oda a szex is.

2015. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Te még nem érintettél nőt.
2015. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért csak kényszerből feküdnének le a nők a férfiakkal???!!! Először is: én sosem szexelnék senkivel sem kényszerből, párkapcsolatban is mondtam már meg, hogy ma nincs kedvem. Másodszor: Valószínűleg még nem volt pozitív tapasztalatod szexuális téren pasikkal. Egy nőnek igenis ugyanolyan jó a szex, mint a férfiaknak, de ha te magad sem tudod, hogy mi a jó neked, akkor ne várd el mástól, hogy elsőre megvalósítsa a tökéletes együttlétet!
2015. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

# 12


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de ha nálad ez így működött az eddigi párkapcsolataidban, akkor szerintem arra a kérdésre lenne érdemes egy őszinte választ adnod saját magadnak, hogy VELED vajon miért nem élvezték a partnereid a szexet.


Gondolom, tudod, hogy se a női libidó, se a női orgazmus nem egy városi legenda.


"A nők csak kényszerből fekszenek le a pasinak, mert így tudják megtartani."


Vibrátort meg azért használnak, mert ... mert ... hú, miért is?

2015. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jót nevettem ezen a kis vicces kényszeres szexen :)
2015. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudjatok, de akkor miért van az, hogy kivétel nélkül minden ismerősöm ezt mondja?


Mármint aki megházasodott, az mondja, hogy már egy éve nem volt szex, de már ott a papír meg a gyerek.

Két egész átlagos nő beszélgetett az állomáson vagy két hete, s az egyik éppen azt ecsetelte, hogy muszáj széttennie a lábát a mostani pasijának, mert mellette megvan az anyagi biztonság. Erre a barátnője mondta, hogy nagy áldozat, de ha találna ő is egy jobb módú pasit, lehet megtenné.


Legutóbb, akivel ismerkedni akartam, ő azt mondta, hogy ne folytassuk, mert felesleges. Én szexet is akarok, ő viszont irtózik a testiség gondolatától is. Gyereket csak örökbe fogadni akar majd, így számára az ideális jelölt egy impotens vagy meddő pasi, aki nem is kívánja a szexet, mert nem való semmire.


Gondolom most mindenki azzal fog jönni, hogy nem cicababákat kell megcélozni. Hát közlöm, hogy egy olyan sem volt köztük, többnyire az átlag kategória volt (mármint számomra, ez ugye mindenkinek relatív, hogy kinek mi az átlag).


Mindenesetre a lényeg, hogy ezidáig csak olyan nőkkel találkoztam, akiknek a szex egy kényszer volt/lett volna.

2015. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!