Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyhogy a 7napos tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy a 7napos tabletta szunet elott megjott a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Ez az elso levelem a gyogyszertbol tegnap reggel vettem be az utolso szet, es tegnap este meg megjott.. es ma kezdodott ugye a 7 napis szunet..es azt olvastam h a szunet 2-3. Napjan kene h megjojjin..
2013. okt. 7. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel ez még csak az első levél,így nincs okod az aggodalomra. Azt mondják, hogy az első három hónap az,amikor hozzászokik a szervezeted,úgyhogy addig ha nem pontosan úgy jön meg,ahogy le van írva,még nem kell aggódni.


Ha szexuális életet érsz,akkor pedig az első hónapban ajánlott a kiegészítő védekezés :-)


Vannak online nőgyógyászok,nyugodtan írj nekik fórumokon :)

2013. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi gond nincs. Nekem volt hogy évek óta szedtem mégis az utolsó szemnél a szünet előtt megjött. Felfáztam, vagy szedtem vmi gyógyszert vagy csak lelki gondjain voltak. Ha ez néha előfordul (évent 1x) nem gond de ha rendszeres érdemes vele orvoshoz fordulni.
2013. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!