Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpartnerem nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnerem nem tud elmenni már két hete! Miért?

Figyelt kérdés

Kissé kétségbeestem! Van egy szexkapcsolatom, (részemről szerelem is), amiben a szex eddig jól működött. De két hét alatt együtt voltunk kb 6x és ebből egy alkalommal élvezett el. Ő a férfi (27)! Ez hogy lehetséges? Mi lehet az oka és mit tehetnék? Mellesleg minden nap részeg. De tegnap este nem volt az, és mégsem tudott elmenni. Nem értem.

A fejemhez vágta, hogy már lehet ki kellene próbálnia mással is, vagy csak velem nem tud vajon elmenni??!

Úristen. Kérlek írjatok valamit, de legyetek szívesek, ne a viszonyunk minőségét elemezzétek. Tudom, hogy ez nagyon gáz, főleg egy ilyen mondat után, még ha nem is gondolta teljesen komolyan.

Én erre az orgazmusproblémára szeretnék válaszokat kapni!

Köszönöm! :)


24/N



2015. júl. 3. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megunt, már szabadulna tőled.
2015. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nah kiderult?Én is kíváncsi vagyok
2015. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12-es!

most látom, hogy tavaly kíváncsi voltál :D


Egy év után arról tudok beszámolni, hogy: elhagytam, másik országba költöztem, megszakítottam vele a kapcsolattartást.

Eredmény: 2-3 hónap után minden eszközt felhasználva kutatott fel engem, hogy bocsássak meg, leszokik az alkoholról és menjek vissza hozzá, már tudja, érti, hogy milyen értéket jelentek. Hiányzok. Megjavul, megváltozik, nem fog inni, csak menjek vissza, mint leendő élettársa.


:D aha.... simogatta az egómat a szitu, és ennyi. természetesen nem mentem vissza hozzá, kutyából nem lesz szalonna...


(ui: időközben egy klassz párkapcsolatom lett egy klassz pasival:) )

2016. okt. 3. 22:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Haha Örülök :)
2017. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!