Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpartnerem nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnerem nem tud elmenni már két hete! Miért?

Figyelt kérdés

Kissé kétségbeestem! Van egy szexkapcsolatom, (részemről szerelem is), amiben a szex eddig jól működött. De két hét alatt együtt voltunk kb 6x és ebből egy alkalommal élvezett el. Ő a férfi (27)! Ez hogy lehetséges? Mi lehet az oka és mit tehetnék? Mellesleg minden nap részeg. De tegnap este nem volt az, és mégsem tudott elmenni. Nem értem.

A fejemhez vágta, hogy már lehet ki kellene próbálnia mással is, vagy csak velem nem tud vajon elmenni??!

Úristen. Kérlek írjatok valamit, de legyetek szívesek, ne a viszonyunk minőségét elemezzétek. Tudom, hogy ez nagyon gáz, főleg egy ilyen mondat után, még ha nem is gondolta teljesen komolyan.

Én erre az orgazmusproblémára szeretnék válaszokat kapni!

Köszönöm! :)


24/N



2015. júl. 3. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Majd innen a messzi távolból megmondjuk, nem? Menjen orvoshoz.


Amúgy meg elvonóra se ártana.

2015. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha minden nap részeg, akkor alkoholista.A szesz okozhatja a problémát.
2015. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az alkohol hosszú távon ilyen hatást is kiválthat. Ha ettől eltekintünk, lehet, hogy valami nagy gátlása van veled, és persze könnyebb rád kenni a dolgokat, mint megbeszélni a problémát. Harmadik lehetőségként lehet, hogy te nem vagy elég jó az ágyban vele. Nem tudom, mennyire prűd, de érdemes lehet ezt megpróbálni (korábban írt válaszom részlete, egy fiúnak írtam, aki masztihoz kért tanácsot):


"Később kipróbálhatod a prosztatád izgatását, amivel szintén egy teljesen új élményt élhetsz át. De ehhez fel kell nyúlni a fenekedbe, amiben bár semmi homo-dolog nincs, de a férfiak mégis szégyellik kipróbálni, mondván ez "meleges" (meg a nagy fenéket az). Miután beöntéssel alaposan megtisztítottad a fenekedet, dugd be az egyik ujjadat a popsidba. Ne mozgasd, csak tartsd ott. Miközben a farkad izgatod, érezni fogod, ahogy meg-megfeszül a záróizmod. Próbáld meg teljesen lazán tartani. Amikor közeledsz az orgazmushoz, az ujjaiddal kitapinthatsz egy keményebb pontot, ez a prosztatád. Próbáld meg masszírozni a bent lévő ujjaddal, és mielőtt érzed, hogy elélvezel, hagyd abba a farkad izgatását, de a prosztatádat masszírozd nagyon erősen. Ha jól csinálod, nem lüktetve fog kijönni az ondó, hanem olyan érzés lesz, mintha kipisilnéd. A makkod nem lesz érzékeny, és a vágy is megmarad az azonnali folytatáshoz, és elélvezhetsz így újra meg újra, többszörös orgazmusod lehet."


21/F

2015. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az lehetséges dolog, hogy egy férfi azért nem élvez el, mert megunta volna azt a nőt akivel van, és egy másik nővel elmenne, aki az újdonság miatt izgalmasabb?


Úgy gondolom, külsőleg is és szexuális viselkedésben is jó vagyok, minden nagyképűség nélkül... nem vagyok passzív.

2015. júl. 3. 20:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy ha ilyen légyottokon állandóan piás lennék, akkor csak nagyon szintem alatti csaj tekintene kívánatos szexpartnernak, az ilyenre nehéz lenne izgulnom. (Ilyen csajt meg még komolyabban venni teljesen kizárt lenne.)
2015. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem érzem szint alatti csajnak magam, de a viselkedésem tudom, hogy az. Amiért foglalkozok vele. De annyira szeretem.... hamarosan elköltözök, elhagyom és nem engedem többé közel magamhoz. De most ez a szexprobléma eléggé zavar, szeretnék rájönni, hogy én vagyok-e unalmas neki vagy az ő alkoholizálása már a szexünket is tönkretette (nem csak az egykori párkapcsolatunkat).

De egyébként annyi csaj epekedik utána, hogy ha akarná, sokak másokkal is lehetne, mégis velem van "együtt".

2015. júl. 3. 20:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha amúgy is elköltözöl tőle hamarosan, akkor miért foglalkozol vele!

Az alkohol(izmus) csokkenti a libidót, valószínüleg nem a Te hibád!

2015. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak tudnám hogy lehet szeretni egy alkoholistát...
2015. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de egy magára kicsit is igényesebb csaj eleve nem menne bele szexpartneri kapcsolatba, na jó esetleg egy sztárral, de azzal sem úgy, hogy az állandóan piás lenne.

Arra nem kell különösebben büszkének lenned hogy gyakorlatilag ingyen kur..ként használ.


#6

2015. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jav.: #6 helyett #5
2015. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!