Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érjem el hogy a szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laki4 kérdése:

Hogy érjem el hogy a szexpartnerem akivel levan tárgyalva hogy nincs több szexsznél ne akarjon többet? (mert eddig nagyon úgy tűnik hogy akar. )

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal ha többet akar? Szerintem jó csak boldoggá tenne, gondolkozz el ezen! Csak simán mond el neki, hogy nem lesz több csak szex
2015. jún. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
emlékeztesd rá,hogy te nem akarsz többet! ha nem fogja fel,akkor pedig vess véget a kapcsolatnak,mert csak a nyakadra fog nőni.
2015. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem voltam béna és megtárgyaltam vele hát hogy mondjam szemtől szembe volt de még így is gyanus és azért baj hogy ha többet akar mert egy kapcsolathoz nincs időm...

tudom gáz de ez van

2015. júl. 1. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!