Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elmenni szex közben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elmenni szex közben? 20/l

Figyelt kérdés
Bárhogy izgat a párom egy két alkalmat leszámítva szinte soha nem sikerül. Nagyon élvezem ahogy kényeztet, közel kerülök, de valahogy nem jön össze. Egy két hónapja már csak maszturbálva sikerül. Nem tudom hogy mondjam el a páromnak és hogy hogyan tudnánk megoldani a problémát.
2015. júl. 1. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor a párod egy hurkalé! Én kielégítenélek, de lehet hogy nem tudsz ellazulni vagy mif tudod én. :D Ki szokott nyalni sex előtt?


23/f

2015. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem szereti az orált. Kézzel szokott kényeztetni.
2015. júl. 1. 15:42
 3/8 anonim ***** válasza:
a faszt szereti?
2015. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugye akkor azt sem várja el,hogy te cumizz?
2015. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kikötöz? vagy miért nem tudod elhagyni a helységet?
2015. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Páran azt tanácsolták hasonló kérdéseknél ,hogy ha tudod akkor hagyd abba a masztizást ,mert azt mondják ,hogy túlságosan is hozzászoktál ahhoz az érzéshez amit magadnak nyújtasz.

Ezért ha leállsz akkor úgymond kileszel éhezve és akkor talán sikerülni fog a pasidnak is ,kielégíteni utána meg már folyamatosan ő hozzá igazodnál.

sajnos nem tudom ,hogy ez beválik ,mindenesetre megpróbáltam segíteni ,de remélem lesz még olyan aki biztosabb a témában.

2015. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kicsit meg van csavarva a dolog, mert távkapcsolat, de egy héttel talalkozás előtt már nincs maszti. Úgyis mindig egymásnak esünk ahogy találkozunk.

Én szoktam kényeztetni orálisan.

2015. júl. 1. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha simán nem tudsz elmenni, akkor szex közben nyúlj oda, és simogasd magad, mint maszturbálás közben. Nem fogja rossznéven venni.
2015. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!