Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék magamon uralkodni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék magamon uralkodni?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi aki úgy néz ki, hogy komolyan szeretné, akkor én mindig a testiekkel rontom el. Összebújásnál nem tudok megállni, kívánom az előjátékot. De ha már az elején megkapja a pasi amit akar akkor utána már nem érdeklem. De nem tudom megállni. Lányok ti ezt hogy tudjátok kontrolálni?
2015. júl. 3. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek veled. Azok a pasik nem gondolták komolyan, csak ezt hazudták neked. Pontosan ezt tették volna akkor is, ha később fekszel le velük.


21/F

2015. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én kezdeményeztem ezeket, és volt olyan is aki mondta hogy várjunk de én nem bírtam.
2015. júl. 3. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha ennyire vágysz a testiségre, miért nem keresel férfit, akivel ezt ki tudnád élni? Ha mindenképp komoly kapcsolat kell, akkor pedig ugye minden az agyban dől el, hát álld meg. Ilyen egyszerű.
2015. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!