Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 20 év feletti ember akinek még nem volt párkapcsolata? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 09:09
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
És ezért lettel meleg? Vaagy most fiurol beszelsz?
2015. júl. 12. 17:09
 22/27 anonim ***** válasza:

Van

2-3 lehetett volna csak vagy foglalt volt a csaj, vagy ő nem jött be nekem annyira, hogy járjunk.

Meg persze nem akartam felszínes kapcsolatokat.


21/F 180cm/65kg

2015. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#9-es vagyok


Én úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban nem kell feladnom saját magam azért, mert együtt vagyok egy férfivel. Nos, ezt ők nem így gondolták. Számukra a "mi" azt jelentette, hogy az "én" megszűnik, és csak T/1 személyben létezünk tovább.

Volt olyan, aki megmondta, hogy ELVÁRJA, a szabadidőm 95%-át vele töltsem, előre jelezte, hogy a fiú barátaimmal meg kell szakítanom a kapcsolatot (vagy legalábbis korlátozni, mert ő ezt nem tűri), stb.


Szóval az én "álmaimban" egy kapcsolat nem ilyen. ott egyenrangú felek vagyunk, ahol nem korlátozzuk a másikat.

2015. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődés hiánya. Valahogy most nem érzek késztetést arra hogy legyen barátnőm. Régebben éreztem akkor meg nem jött össze. Nem lelki eredetű dolog, hanem amikor megtetszett az a csajszi ő úgymond rendelkezett olyan tulajdonságokkal amik úgy beleillettek volna az életembe, ezért tettem érte hogy közeledjek felé.


De manapság nem nagyon állok le beszélgetni lányokkal, magamtól meg le sem szólítom őket, mert nem akarok párkapcsolatot, régen sem akartam, csak akkor megismertem valakit ok nélkül.


Most így diákéleten túl nehezebb már ismerkedni, ok nélkül meg főleg, amikor nem azért állsz szóba a másikkal mert hogy szép a feneke vagy jók a mellei, hanem csak úgy kényszerből vagy csak mert úgy nem tudom.


Nem is vagyok az az ember aki úgy könnyen megnyílik és most ide nem csak a nőket értettem, baráti viszonyokat is elég nehéz kialakítani mert nehezen engedek valakit közel.


Nem vagyok se csalódott se óvatos, egyszerűen a barátsághoz meg a párkapcsolat előtti "felvezető úthoz" nekem több kell mint egy szimpla beszélgetés, vagy utóbbi esetében flört.


21/f

2015. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég pénzem az alapból elvárt eltartáshoz.
2015. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
21 éves koromig nem volt kapcsolatom,mert félénk voltam, ill.házicseléd,alkoholista szülőkkel. Azóta ezt a félénkséget el is felejtettem. 37N
2015. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én is depisebb alkat vagyok, nem igazán tartok hosszútávon emberi kapcsolatokat. 21\l
2015. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!