Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 20 év feletti ember akinek még nem volt párkapcsolata? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 09:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Nekem még nem volt. Kölcsönös szerelem még nem volt az életemben. Vagy az én szerelmem nem akart velem összejönni, vagy belém volt olyan lány szerelmes, akivel én nem akartam járni. 21/F
2015. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

NEm volt még. Oka: depresszió. Én sem kívánom, nálam már próbálkoztak, de gondolom nem kell senkinek egy lelkileg selejtes egyén. Így inkább nem jöttem össze senkivel. Meg nem is tudok megbízni a férfiakban. De ez csak az én egyéni problémám.

22/L

2015. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mi az oka a depressziodnak? Ha itt nem, privibe is leirhatod ha szeretned. amugy aki szeret az igy fogadja el a masikat. A depresszio is elmulhat nem?
2015. júl. 2. 10:46
 4/27 anonim ***** válasza:
23/F vagyok. 21 éves koromig senkim nem volt. Azóta madarat lehet velem fogatni. Korábban, aki nekem tetszett, annak én nem jöttem be, akinek meg bejöttem volna, az nekem nem... szomorú dolog. De végülis, egyet kell találni :)
2015. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
28 vagyok, és még randim sem volt, nemhogy kapcsolatom. Az oka egyszerű, rengeteget próbálkozom, de alacsony vagyok és ocsmány, szóval nagyjából szóba sem állnak velem a lányok.
2015. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

5. válaszolónak: Én 163 cm magas vagyok. Zavar is kellően, de mégis sikerült összejönnöm egy csodálatos lánnyal. A határozottság a lényeg! Nem szabad görcsölni, mert lehet akármilyen szöveged, ha azt látják rajtad, hogy mindjárt összepisiled magad, nem fognak szóba állni veled. Ne akarj megfelelni, csak legyél természetes! Tapasztalatból beszélek, azelőtt látszott rajtam, hogy kétségbeesett vagyok. Egyszer úgy voltam vele, hogy szarok bele mindenbe, nem fogok rámászni senkire, majd jön ahogy jön... és jött :)


23/F

2015. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Igen. Van egy "veleszületett" rendellenességem, ezért nem kellek egy nőnek sem.
2015. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok,és hasonló a helyzet,mint az 1. válaszolónál. Nem volt,és nincs is kölcsönös vonzalom. Kezd aggasztó lenni,de csak lesz valami...
2015. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

1. Nem volt kölcsönös a vonzalom

2. Alkalmatlannak tartottam/tartom magam egy kapcsolatra

3. Más felfogásom/elképzelésem van kapcsolatokról, mint a korombelieknek

4. Volt egy fiú, akibe nagyon szerelmes voltam, és azt hittem ő is szeret, de lelépett valami (nem valaki, valaMi) más miatt, és az teljesen a padlóra küldött.


25/L

2015. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Mi az elkepzelesed? Milyennek tartod a felfogasod hogy mas mint a tobbi korodbelinek?
2015. júl. 4. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!