Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 20 év feletti ember akinek még nem volt párkapcsolata? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 09:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
én 2 hónap múlva leszek 20...sajnos csak vagy én voltam nagyon szerelmes vagy belém...ez kölcsönös még nem volt...L/19
2015. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, mert béna vagyok. :(
2015. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok és még nem volt ,de ez annak köszönhető ,hogy nem igen mozdultam ki ,nem volt hol ismerkednem.

+ csak egy eset volt mikor tetszettem egy csajnak ,de nekem ő nem jut ,be se külsőre se belsőre.

Aki meg nekem tetszett annál meg nem mertem lépni.

most kezdek el talán megváltozni és élni egy kicsit.

20/F

2015. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok és a magasságom miatt nem volt senkim.


169/170 cm vagyok.


Sajnos most már ott tartok, hogy teljesen aszociális lettem és már nem is kellene senki ilyen magassággal.

2015. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, hülye vagy?

Már bocs, de ezzel a magassággal mégis mi a gondod? Eddig szupermodell-méretű nőkkel akartál összejönni, vagy mi? -.-

Vagy alapból nem mersz lépni, vagy nem tudom mi a bajod, de szerintem csak bebeszéled magadnak, hogy ezért nem kellesz a nőknek... -.- megáll az eszem.

2015. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ezt a 169-70 et ensem ertem.xD ez tok atlagos. En is ekkora vagyok es volr mar baratnom nem egy. Nem tartom magam alacsonynak.:D de nem is magasnak. ugyhoy ez hukyeseg hogy ezert nem jottek veled ossze.
2015. júl. 5. 22:17
 17/27 anonim ***** válasza:
14: Én is ilyen magas vagyok, ráadásul ocsmány arcom is van minden lány szerint, akinél valaha próbálkoztam, és érdekes, hogy nekem sem jött össze még semmi sem: még egy randi sem. Én is 28 éves vagyok.
2015. júl. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

NEm biztos, hogy a magasságra kell fogni... Konkrétan mondta nektek valaki, hogy milyen szar, hogy ilyen alacsonyak vagytok?

Nekem sok 160 centis ismerősöm van, és mindegyiknek van nője, és már annyi volt nekik, hogy... hát ez nem csak a magasságon múlik, kedveskéim.

2015. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

14-es vagyok --169/70



Csajok nem mondták nekem, hogy alacsony vagyok mivel nem próbálkoztam, mert nem kell ilyen alacsony senkinek.

Talán lehetett is volna néhány nekem, de az ,hogy alacsony lettem nem tudom elfogadni és teljesen magamba fordultam.

Csúnyának nem mondanám magam, viszont az alacsonyságom miatt olyan szinte, mintha az lennék....


Viszont több fiú ismerősöm megkérdezte miért vagy ilyen alacsony ? cigiztél ?


Amúgy én nem látok az utcán sem akkorát mint én, ha látok is akkor egyedül járkál nem csajjal.


Meglehet nézni társkeresőn is mit írnak be a nők..minimum 175 cm legyen a férfi vagy magasabb.

2015. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Én 31 F meleg

sose voltam senkivel, mert sose tetszettem annak aki nekem

de már nem érdekel az egész

2015. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!